Chystáte projekt v říjnové soutěži programu THÉTA? Tohle by vám nemělo uniknout

Připravovanou soutěž programu THÉTA čekají změny. Nově již nebude možné využít podprogram PP3, který se zaměřuje na projekty s dlouhodobou technologickou perspektivou.

9. 3. 2021
Dotace pro podnikatele

V říjnové soutěži bude možné předkládat pouze projekty v podprogramech PP1 a PP2, které podpoří projekty směřující do veřejného sektoru nebo projekty soukromých subjektů, které budou mít rychlé uplatnění na trhu.

Co to znamená?

Vaše společnost musí být schopna výstup projektu uvést na trh nejpozději do 3 let od jeho ukončení (nejlépe obratem), tzn. že bude váš výzkum či vývoj muset být již v pokročilejší fázi, než tomu bývalo u PP3. Záměry tedy budou muset již vykazovat dostatečně promyšlený aplikační potenciál, a to včetně budoucí komercializace.

Udělala vám změna čáru přes rozpočet?

Nezoufejte, říjen je ještě dostatečně daleko, abyste projekt přizpůsobili. Pokud si nejste jistí, jak na to, nebo jestli se změna vašeho projektu dotkne, neváhejte se obrátit na naše dotační specialisty. Sjednejte si bezplatnou konzultaci na tel. čísle 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.