Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Country for the Future: žádosti enovation jsou téměř 4× úspěšnější než průměr

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo výsledky poslední soutěže programu Country for the Future. Zatímco průměrná úspěšnost žádostí se pohybovala kolem 20 %, námi podané žádosti měly úspěšnost 75%.

6. 9. 2021
Dotace pro podnikatele

Country for the Future – Inovace do praxe

Cílem programu Country for the Future je zavádění podnikových inovací produktů či procesů (zejména výrobních) do praxe, na což lze získat až 25 mil. Kč.

Financovat můžete osobní i provozní náklady, náklady na stroje a vybavení formou odpisů, náklady na zpracování žádosti a mnohé další.

Už se připravuje další kolo s vyšší alokací

O předchozí soutěž byl nebývalý zájem, o čemž svědčí i počet projektů, které sice hodnotitelé doporučili k podpoře, nezbylo na ně ale financování (90 ze 168 projektů).

Proto už úředníci chystají novou soutěž, která díky navýšení celkové alokace z Národního plánu obnovy nabídne více. Přesný termín příjmu žádostí zatím ministerstvo nevyhlásilo, čekáme ho ale v prvním kvartále roku 2022.

Zařaďte se v příští soutěži k úspěšným žadatelům

Profitujte z našich zkušeností s programem a připravte se na novou soutěž s námi. Získáte skoro 4× vyšší šanci na úspěch, než když budete žádat sami. Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci na 800 190 163 nebo napište na enovation@enovation.cz

Naši dotační specialisté váš projekt posoudí a poradí, na co se zaměřit, aby měl co největší šanci na schválení. 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.