Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

MPO vyhlásilo nové výzvy v rámci OPPIK

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu v programu Nízkouhlíkové technologie (NUT) a Obnovitelné zdroje energie (OZE). Žádosti o podporu budou v rámci OZE přijímány již od 15. 2., v rámci NUT pak od 1. 3.

26. 1. 2017
Dotace pro podnikatele


Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu v programu
Nízkouhlíkové technologie (NUT) a Obnovitelné zdroje energie (OZE). Žádosti o podporu budou v rámci OZE přijímány již od 15. 2., v rámci NUT pak od 1. 3.

  • V rámci NUT podpoří finance z EU například pořízení elektromobilu (částkou až 10 mil. Kč) a dotaci lze získat i na pořízení dobíjecí stanice. Podpořeny budou rovněž pilotní projekty pro zavádění technologií akumulace energie.
     
  • Výzva v programu OZE podpoří výstavbu, rekonstrukci a modernizaci malých vodních elektráren, výstavbu a rekonstrukci zdrojů tepla z biomasy mimo vlastní spotřebu a vyvedení tepla do výměníkové stanice i řadu dalších aktivit. Například provozovatelé malých vodních elektráren budou moci získat až 50 mil. Kč.

 

Máte zájem o dotaci a chcete vědět, jak nyní postupovat? Domluvte si bezplatnou konzultaci na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.