Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Můžete se přihlašovat na nové webináře

Všechno nasvědčuje tomu, že duben českým podnikatelům skutečně přinese vyhlášení prvních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Konkrétní podmínky výzev budeme vědět mezi prvními a rádi se o ně s vámi podělíme!

26. 3. 2015
Dotace pro podnikatele

Všechno nasvědčuje tomu, že duben českým podnikatelům skutečně přinese vyhlášení prvních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Konkrétní podmínky výzev budeme vědět mezi prvními a rádi se o ně s vámi podělíme!

 

Stejně jako u dříve vypsaných webinářů k programům AplikaceInovacePotenciálICT a sdílené službyÚspory energie a Nemovitosti, i tato skupina zatím nemá pevně stanovený termín konání.

 

To však nebrání tomu, abyste se registrovali k programům, které vás zajímají. Jakmile bude zám termín zveřejnění podmínek programů, budou jednotlivým webinářů přiřazeny termíny konání. O těchto termínech vás budeme samozřejmě informovat s dostatečným předstihem.

 

ikona_žárovka

   Program Technologie 

   Datum konání: bude upřesněno   

   Čas konání:    13:00 - 14.00  

   

   registrace >>

   Program Školicí
   střediska 

   registrace >>

   Program Marketing    registrace >>

   Program Obnovitelné
   zdroje energie  

   registrace >>
   Program Spolupráce    registrace >>  

 

S potvrzením vaší registrace a termínu konání zároveň obdržíte potřebné instrukce, jak se k online přenosu školení připojit. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně webinářů nás můžete kontaktovat na emailu marketing@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.