Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Můžete se přihlašovat na nové webináře

Všechno nasvědčuje tomu, že duben českým podnikatelům skutečně přinese vyhlášení prvních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Konkrétní podmínky výzev budeme vědět mezi prvními a rádi se o ně s vámi podělíme!

26. 3. 2015
Dotace pro podnikatele

Všechno nasvědčuje tomu, že duben českým podnikatelům skutečně přinese vyhlášení prvních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Konkrétní podmínky výzev budeme vědět mezi prvními a rádi se o ně s vámi podělíme!

 

Stejně jako u dříve vypsaných webinářů k programům AplikaceInovacePotenciálICT a sdílené službyÚspory energie a Nemovitosti, i tato skupina zatím nemá pevně stanovený termín konání.

 

To však nebrání tomu, abyste se registrovali k programům, které vás zajímají. Jakmile bude zám termín zveřejnění podmínek programů, budou jednotlivým webinářů přiřazeny termíny konání. O těchto termínech vás budeme samozřejmě informovat s dostatečným předstihem.

 

ikona_žárovka

   Program Technologie 

   Datum konání: bude upřesněno   

   Čas konání:    13:00 - 14.00  

   

   registrace >>

   Program Školicí
   střediska 

   registrace >>

   Program Marketing    registrace >>

   Program Obnovitelné
   zdroje energie  

   registrace >>
   Program Spolupráce    registrace >>  

 

S potvrzením vaší registrace a termínu konání zároveň obdržíte potřebné instrukce, jak se k online přenosu školení připojit. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně webinářů nás můžete kontaktovat na emailu marketing@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.