Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nová výzva programu Inovace by měla být pravděpodobně vyhlášena v průběhu následujících týdnů

Pro všechny, kteří vyvíjí nové produkty, služby a technologie, které následně plánují uvést na trh nebo do výroby, bude pravděpodobně do konce roku otevřen program Inovace, který je součástí Operačního programu podnikání a inovace (OP PI). Vyhlášení výzvy očekáváme v průběhu následujících týdnů.

2. 10. 2013
Dotace pro podnikatele

Pro všechny, kteří vyvíjí nové produkty, služby a technologie, které následně plánují uvést na trh nebo do výroby, bude pravděpodobně do konce roku otevřen program Inovace, který je součástí Operačního programu podnikání a inovace (OP PI). Vyhlášení výzvy očekáváme v průběhu následujících týdnů.

Podnikatelé tak mohou získat dotace například na pořízení nových strojů, zařízení, hardware či na projekty zaměřené na ochranu duševního vlastnictví (patenty, ochranné známky, …). Program Inovace je určen podnikům všech velikostí a projekt musí být realizován mimo území hl. města Prahy. Více informací zde...

Pokud byste chtěli zjistit, jestli máte nárok na čerpání dotace v rámci programu Inovace, vyplňte krátký dotazník, který vyhodnotíme a následně se Vám ozveme s výsledkem. Dotazník najdete zde.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.