Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nový dotační program na podporu VaV

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo nový dotační program na podporu spolupráce podniků a výzkumných organizací. Program TRIO rozdělí mezi projekty aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje v pokročilých oblastech jako například fotonika, mikroelektronika, nanotechnologie a biotechnologie částku 3,7 mld. korun.

3. 4. 2015
Dotace pro podnikatele

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo nový dotační program na podporu spolupráce podniků a výzkumných organizacíProgram TRIO rozdělí mezi projekty aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje v pokročilých oblastech jako například fotonika, mikroelektronika, nanotechnologie a biotechnologie částku 3,7 mld. korun.

 

Je velmi důležité, že program TRIO podpoří společnosti ze všech krajů, tedy i firmy sídlící na území Hlavního města Prahy. Podle dostupných informací by při hodnocení žádostí o dotaci měly mít přednost projekty z odvětví výroby dopravních prostředků, strojírenství, ICT, elektrotechniky, léčiv či energetiky.

 

Firmy mohou počítat s mírou podpory až 80 procent způsobilých nákladů, kam se řadí jak náklady na mzdy výzkumníků a relevantního personálu, tak pořízení potřebného vybavení nebo režijní náklady. Maximálně bude možné získat 20 mil. korun na jeden projekt.

 

Přečtěte si bližší informace o programu TRIO.

 

Máte-li zájem o bližší informace, ozvětě se nám na bezplatnou telefonní linku 800 190 163 nebo na email enovation@enovation.cz. Rádi pro Vás zpracujeme dotační žádost.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.