Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

OPŽP vypíše první výzvy už v prvním čtvrtletí 2015

O dotace v Operačním programu Životní prostředí (OPŽP) by se žadatelé podle předběžného harmonogramu výzev mohli hlásit již v prvních třech měsících letošního roku.

5. 1. 2015
Dotace pro podnikatele

O dotace v Operačním programu Životní prostředí (OPŽP) by se žadatelé podle předběžného harmonogramu výzev mohli hlásit již v prvních třech měsících letošního roku.

 

Státní fond životního prostředí (SFŽP) počítá s tím, že budou některé specifické cíle podpořeny ještě před tím, než Evropská komise schválí potřebnou legislativu. Dle nejnovějších informací by se již v prvním čtvrtletí 2015 měly přijímat žádosti o podporu ve třech prioritních osách OPŽP – kvalita vodynakládání s odpady a péče o krajinu.

 

První výzvy na podporu projektů spadajících pod zbylé dvě prioritní osy – kvalita ovzduší a energetické úspory -  budou vyhlášeny později. Reálné termíny se ještě mohou změnit v závislosti na průběhu schvalování.

 

Přehled prioritních os OP Životní prostředí >>


Zajímají vás dotace na ekologické projekty? Naši specialisté poradí firmám i subejktům veřejného sektoru. Kontaktujte nás emailem enovation@enovation.cz nebo nám zavolejte na zelenou linku 800 190 163 a zjistěte, jak se můžete připravit na první výzvy.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.