Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

6. kolo příjmu žádostí do Programu rozvoje venkova začíná

Příjem dotačních žádostí bude probíhat od 3. do 23. dubna 2018.

21. 2. 2018
Dotace pro podnikatele

V rámci rozvoje venkova vyhlašuje Ministerstvo zemědělství již 6. kolo příjmu žádostí o dotace. České podniky tak mají jedinečnou možnost žádat o část z více než 96 miliard korun určených pro náš venkov. Máte naplánované investice na tento rok a dále? Máte zájem na rozvoji vašeho regionu?

Program rozvoje venkova podporuje především diverzifikaci. Jeho cílem je rozdělení ekonomických aktivit regionů tak, aby došlo k vytváření pracovních míst a zvýšení hospodářského rozvoje. Zní to jako klišé, ale alokovaných 96 miliard mluví za sebe. Ve strategii Evropa 2020 jsou cíle podpory venkova rozděleny do 6 priorit, aby oslovily každou zainteresovanou společnost regionu. Pokud tyto principy dokáží české společnosti přijmout a za pomoci veřejných peněz postupně naplňovat, český venkov nám to vrátí nastokrát.

Od 8 hodin 3. dubna 2018 mohou podávat společnosti žádosti na podporu agroturistiky nebo vybavení dřevozpracujících provozoven.

Pro více informací volejte našeho odborníka na Program rozvoje venkova na tel. číslo 222 523 549. Dobře sepsaná žádost je polovinou úspěchu. Nenechte se odradit složitým papírováním a byrokracií. Svěřte svou žádost do rukou profesionálů.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.