Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program Potenciál vyhlásil poslední výzvu

Agentura CzechInvest otevřela příjem žádostí o dotaci v programu Potenciál.

10. 6. 2014
Dotace pro podnikatele

Dnešním dnem se otevírá příjem žádostí o dotaci v programu Potenciál určeném pro výrobní firmy bez omezení velikosti, které chtějí zavést či rozšířit kapacity pro výzkum, vývoj a inovace. Podpořené podniky si mezi sebou rozdělí 1 mld. Kč.

Podat registrační žádosti je možné až do 10. července, doporučujeme však jednat co nejrychleji, protože včasné předložení projektu zvyšuje šance na získání podpory.

V rámci této výzvy je možné získat podporu do výše 25 mil. Kč, ve státem podporovaných regionech pak až 50 mil. Kč. Dotaci lze čerpat na pořízení strojů a dalšího zařízení, technické zhodnocení budov či na nákup software a práv duševního vlastnictví. Malé a střední podniky navíc mohou čerpat dotaci i na expertní služby poradců či mzdy a pojistné po dobu realizace projektu. Podmínkou je, že realizace projektu musí být ukončena do 31. srpna 2015.

Více informací o programu Potenciál najdete zde >>

V horizontu několika dní bude vyhlášena výzva i v programu Rozvoj, jenž je zaměřen na investice do technologického vybavení podniků.

Naši specialisté jsou vám k dispozici pro bezplatnou konzultaci vašeho investičního záměru na zelené lince 800 190 163 nebo na emailu enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.