Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program TRIO rozdělí 300 mil. Kč

Projekty spolupráce podniků s výzkumnými organizacemi budou moci od 26. listopadu 2016 žádat o dotaci z programu TRIO. Pro rok 2016 je na podporu schválených projektů alokováno 300 mil. Kč.

23. 11. 2015
Dotace pro podnikatele

Projekty spolupráce podniků s výzkumnými organizacemi budou moci od 26. listopadu 2016 žádat o dotaci z programu TRIO. Pro rok 2016 je na podporu schválených projektů alokováno 300 mil. Kč. Na dotaci si sáhnou i pražské firmy!

 

TRIO je programem na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje se zaměřením na rozvoj potenciálu ČR v oblasti klíčových technologií (KETs) jako jsou fotonika, mikroelektronika a nanoelektronika, nanotechnologie, průmyslové biotechnologie, pokročilé materiály a pokročilé výrobní technologie.

 

Dotaci mohou získat podniky (právnické i fyzické osoby), které řeší projekt v účinné spolupráci s alespoň jednou výzkumnou organizací. Dalšími účastníky projektu mohou být podniky a výzkumné organizace.

 

Pokud o dotaci žádá výzkumná organizace, může se se svým projektem ucházet samostatně. Je však nutné prokázat schopnost spolufinancovat řešení projektu z neveřejných zdrojů a doložit zajištění implementace výsledků do praxe.


Klíčovými kritérii pro hodnocení projektů bude:

  • uplatnění výsledků
  • aktuálnost a potřebnost projektu a vhodnost jeho podpory z veřejných prostředků
  • naplnění účinné spolupráce mezi podnikem a výzkumnou organizací

Návrhy projektů lze podávat od 26. 11. 2015 do 15. 1. 2016.

 

Pro bezplatnou konzultaci vašeho projektového záměru nás kontaktujte na 800 190 163 nebo emailem na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.