Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Proměňte zásah tornáda ve výhodu a opravte své budovy

Jestli vaše firemní budovy poškodilo tornádo, můžete je opravit s přispěním evropských peněz. Anebo je dokonce zrekonstruujete a výrazně rozšířite. Se vším pomůže nová dotační výzva programu Nemovitosti –⁠ Pomoc po tornádu.

26. 7. 2021
Dotace pro podnikatele

Je možné, že detaily se ještě budou měnit, protože výzva se teprve dokončuje, ale my už pro vás máme nejdůležitější informace.

Budovy opravíte i zrekonstruujete

Program Nemovitosti –⁠ Pomoc po tornádu poskytne dva druhy podpory:

  • Opravy: pomůže s financováním odstraňování škod způsobených tornádem na nemovitém majetku.
  • Rekontrukce: podpoří projekty, které poškozené nemovitosti rovnou zrekonstruují případně rozšíří (například modernizace či výstavba nových objektů, inženýrské sítě  a komunikace, technické zařízení budov).

Nejdůležitější podmínkou je samozřejmě to, že původní objekt významně zasáhla živelní katastrofa 24. a 25. června 2021 (tornádo a doprovodné jevy).

Dotace směřují malým a středním podnikům do 249 zaměstnanců a na opravy či rekonstrukce poskytnou od 1 do 35 milionů Kč. Nejvýhodnější je přitom dotace při vlastní investici alespoň 1,5 milionu Kč.

Pokud vaše firemní objekty zasáhla přírodní katastrofa, využijte příležitost, jak škody napravit a ještě z toho vytěžíte něco navíc.

Zavolejte nám na telefonní číslo 800 190 163 nebo napište na enovation@enovation.cz a bezplatně vám poradíme, jak připravit projekt a získat z programu maximum.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.