Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Programy Rozvoj a Potenciál znají podmínky posledních výzev

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo podmínky posledních výzev v rámci programů Rozvoj a Potenciál.

2. 5. 2014
Dotace pro podnikatele

V nejbližších dnech české podniky očekávájí vyhlášení posledních dvou výzev v programech Potenciál a Rozvoj. V nich budou moci podniky získat dotaci z celkové alokace 2 mld. Kč.

MPO již v předstihu zveřejnilo podmínky výzev, aby se podniky mohly na jejich vyhlášení dobře připravit. Očekává se totiž velmi krátká lhůta pro podání registračních žádostí. Oba dokumenty obsahují zásadní změnu oproti dosavadnímu očekávání, a to že podpořený projekt může být realizován až po vyhlášení výsledku hodnotícího procesu. Musí však být dokončen do 31. srpna 2015. Toto oznámení podnikům otevírá větší příležitosti pro získání dotace na svůj projekt.

V rámci programu Potenciál je možné získat podporu na pořízení výzkumného a vývojového vybavení, především strojů, technologií a patentů.

Více informací o programu Potenciál se dočtete zde >>


V programu Rozvoj můžu podinky čerpat dotace především na nákup nových výrobních technologických zařízení s vyššími technickými a užitnými parametry.

Více informací o programu Rozvoj se dočtete zde >>

Plánujete-li investici do Vašeho podnikání, neváhejte nás pro více informací o dotačních možnostech kontaktovat na emailu enovation@enovation.cz nebo na zelené lince 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.