Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

TREND Technologičtí lídři: Podpořte podnikový výzkum a vývoj

Technologická agentura České republiky (TA ČR) právě vyhlásila předběžné parametry veřejné soutěže TREND - Technologičtí lídři. Na výzkum a vývoj ve vaší firmě můžete nyní získat až 40 mil. Kč ze státního rozpočtu.

25. 2. 2020
Dotace pro podnikatele

Pro české podnikatele je připravena 1 miliarda Kč na zefektivnění výroby a zavádění nových výrobků či služeb. Čerpat mohou podniky všech velikostí a na celém území ČR, tedy i v Praze. Touto dotací můžete pokrýt až 70 % mezd vašich výzkumných a vývojových pracovníků, nákladů na stroje a materiál či smluvní výzkum. Příjem žádostí by měl odstartovat 29. dubna.

Pokud jste vlastní výzkumně-vývojové aktivity na pravidelné bázi zatím ještě nerealizovali, financovat je můžete z právě probíhající veřejné soutěže TREND – Nováčci.

Rádi byste, aby byla vaše žádost o dotaci úspěšná?

Přijďte se s námi 23. března nasnídat a zjistěte vše podstatné. O své dlouholeté zkušenosti se s vámi podělí naši dotační specialisté, jejichž žádosti o peníze z TA ČR mívají 3x vyšší úspěšnost než projekty ostatních. Na bezplatné neformální snídani přímo u nás ve firmě zbývá jen několik posledních míst, zarezervujte si to své co nejdříve:

Rezervovat

Pokud byste své dotační možnosti řešili raději individuálně, pro bezplatnou konzultaci s našimi odborníky na dotace volejte 800 190 163 nebo pište na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.