Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Veřejná soutěž na podporu projektů pro rozvoj dopravního sektoru

Právě byly vyhlášeny předběžné parametry 2. veřejné soutěže programu Doprava 2020+ podporující výzkumně-vývojové aktivity vedoucí k rozvoji dopravy.

6. 3. 2020
Dotace pro podnikatele

Díky státní podpoře z programu Doprava 2020+ mohou podniky pokrýt mzdy a osobní náklady výzkumných i podpůrných pracovníků, podpořit nákup strojů, vybavení a služeb (vč. smluvního výzkumu) či režijní a jiné provozní náklady.

Program spadá pod Technologickou agenturu (TA ČR), díky čemuž z něj mohou čerpat podniky všech velikostí po celé ČR, tedy i ty pražské. Dvouletou účetní historii také dokládat nemusí. Kompletní informace o výzvě naleznete ZDE.

Slabikářové příklady projektů pro představu: nové letadlové motory, územní plánování dopravy, městská mobilita, rozvoj MHD, družicové systémy a navigace, bikesharing, elektromobilita či snižování rizikových emisí z dopravy.

Na vývojové projekty z oblasti dopravy můžete získat až 50 milionů Kč

TAČR celkem plánuje rozdělit rekordních 2,4 mld. Kč. Abnormálně vysoká je také míra podpory – získat můžete dotaci ve výši až 80 % celkového rozpočtu projektu.

Zajímá vás, jak tyto peníze získat?

Příjem žádostí bude spuštěn už na začátku dubna, je tedy nejvyšší čas začít zpracovávat žádost o dotaci.

Přijďte se k nám 23. března nasnídat a zjistěte vše podstatné od našich specialistů, kteří se na programy TA ČR zaměřují a jejichž žádosti o dotaci bývají 3x úspěšnější než projekty ostatních. Registrační formulář a další podrobnosti o neformální pracovní snídani naleznete ZDE. Zbývají však už jen poslední volná místa, tak si to své zarezervujte co nejdříve.

Využít můžete také bezplatné telefonické či osobní konzultace, naši specialisté jsou vám k dispozici na telefonu 800 190 163 nebo na adrese enovaiton@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.