Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Operační program Životní prostředí slaví jubilejní 100. výzvu

Působíte ve veřejné instituci a máte zájem podílet se na zlepšení životního prostředí a úspoře výdajů za energie? Neváhejte s přicházejícím jarním obdobím začít pracovat na vašich vlastních projektech. Jubilejní 100. výzva Energetických úspor OPŽP (Operační program Životní prostředí) je tu.

17. 4. 2018
Dotace pro podnikatele

V březnu byla vyhlášena stá výzva dotačního programu Energetické úspory zaměřená na energetické úspory ve veřejných budovách. Výzva podporuje snižování spotřeby energie s možností výměny zdroje tepla. Pomáhá snížit konečnou spotřebu energie prostřednictvím využití lokálních obnovitelných zdrojů. Výzva zahrnuje celková i dílčí úsporná opatření od zateplení obvodového pláště až po instalaci moderních fotovoltaických systémů. Šance na úspěch je opravdu vysoká. Finanční prostředky alokované na výzvu určitě uspokojí předložené projekty, které splní podmínky poskytovatele dotace.

Vyhlášená výzva se specifickým cílem Snížit energetickou náročnost veřejných budov a zvýšit využití obnovitelných zdrojů energie neobsahuje žádná hodnotící kritéria. K úspěchu stačí pouze administrativní a faktická správnost žádosti a předložených dokumentů, které jsou v souladu s Pravidly pro žadatele a příjemce. Toto pro vás zajistíme.

Udělejte si své pracovní prostředí lepší a ekologičtější a ušetřete prostředky ve vámi zpravovaných rozpočtech. Spolupracujte s profesionály a dotace vám nemůže uniknout. Zpracujeme pro vás kompletní doklady k podání dotační žádosti, korektní vysoutěžení dodavatelů díla, faktury, žádosti o platbu, zprávy z realizace a mnoho dalšího.

Potřebujete více informací? Volejte našeho dotačního specialistu na tel. číslo 222 523 549. Nenechte se odradit složitým papírováním a byrokracií. Svěřte svůj projekt do rukou profesionálů.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.