Potřebuje váš podnik průmyslovou revoluci? Čeká na vás 140 miliard

Chci vědět víc

Příjem žádostí OPPIK již brzy!

Zpráva, na kterou čeští podnikatelé netrpělivě čekají posledních 12 měsíců, dnes konečně zazněla z úst Tomáše Novotného, náměstka ministra průmyslu a obchodu. Výzvy budou vyhlášeny již v posledním dubnovém týdnu!

18. 3. 2015
Dotace pro podnikatele

Zpráva, na kterou čeští podnikatelé netrpělivě čekají posledních 12 měsíců, dnes konečně zazněla z úst Tomáše Novotného, náměstka ministra průmyslu a obchodu. Výzvy budou vyhlášeny již v posledním dubnovém týdnu!

 

Novotný tak utnul spekulace o termínu, v němž se český průmysl dočká prvních peněz z programového období 2014 - 2020. Výzvy v dubnu, do července příjem registračních žádostí a další tři měsíce na sepsání plné žádosti. Díky tomuto harmonogramu budou moci podniky reálně očekávat evropské peníze na svých účtech v prvním čtvrtletí roku 2016.

 

Hodnocení projektů proběhne v závěru letošního roku. Během prvního kola výzev k podávání žádostí by se měla rozdělit čtvrtina celkového rozpočtu Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), což v aktuálním přepočtu činí 30 mld. korun.

 

Ministerstvo očekává v první vlně výzev enormní zájem. I my můžeme potvrdit, že je mezi českými firmami po dotacích opravdu hlad. V případě, že si z uvedených 30 mld. korun chce i vaše společnost ukrojit svůj podíl, doporučujeme jednat rychle. Nejvyšší čas začít s přípravou je právě nyní! 


Pokud byste svůj projekt rádi konzultovali s našimi specialisty, neváhejte. Naše kapacity se plní a nemůžeme zaručit, že v době vypsání výzev budeme mít možnost přijímat pod svá křídla další projekty.

 

Zdroj: www.rozhlas.cz

 


 

 

Chcete předběhnout konkurenci? Jednejte hned! Jsme vám k dispozici pro bezplatné zhodnocení vašich projektových záměrů na emailu enovation@enovation.cz i zelené lince 800 190 163

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.