Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Příjem žádostí OPPIK již brzy!

Zpráva, na kterou čeští podnikatelé netrpělivě čekají posledních 12 měsíců, dnes konečně zazněla z úst Tomáše Novotného, náměstka ministra průmyslu a obchodu. Výzvy budou vyhlášeny již v posledním dubnovém týdnu!

18. 3. 2015
Dotace pro podnikatele

Zpráva, na kterou čeští podnikatelé netrpělivě čekají posledních 12 měsíců, dnes konečně zazněla z úst Tomáše Novotného, náměstka ministra průmyslu a obchodu. Výzvy budou vyhlášeny již v posledním dubnovém týdnu!

 

Novotný tak utnul spekulace o termínu, v němž se český průmysl dočká prvních peněz z programového období 2014 - 2020. Výzvy v dubnu, do července příjem registračních žádostí a další tři měsíce na sepsání plné žádosti. Díky tomuto harmonogramu budou moci podniky reálně očekávat evropské peníze na svých účtech v prvním čtvrtletí roku 2016.

 

Hodnocení projektů proběhne v závěru letošního roku. Během prvního kola výzev k podávání žádostí by se měla rozdělit čtvrtina celkového rozpočtu Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), což v aktuálním přepočtu činí 30 mld. korun.

 

Ministerstvo očekává v první vlně výzev enormní zájem. I my můžeme potvrdit, že je mezi českými firmami po dotacích opravdu hlad. V případě, že si z uvedených 30 mld. korun chce i vaše společnost ukrojit svůj podíl, doporučujeme jednat rychle. Nejvyšší čas začít s přípravou je právě nyní! 


Pokud byste svůj projekt rádi konzultovali s našimi specialisty, neváhejte. Naše kapacity se plní a nemůžeme zaručit, že v době vypsání výzev budeme mít možnost přijímat pod svá křídla další projekty.

 

Zdroj: www.rozhlas.cz

 


 

 

Chcete předběhnout konkurenci? Jednejte hned! Jsme vám k dispozici pro bezplatné zhodnocení vašich projektových záměrů na emailu enovation@enovation.cz i zelené lince 800 190 163

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.