Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

300 milionů nyní vyhrazeno pouze pro IT START-UPY

Pravděpodobně již v druhé polovině září budou moci IT START-UPY žádat o finanční podporu z EU. Začínající podniky si mezi sebe rozdělí 300 milionu korun.

14. 9. 2016
Dotace z OPPIK

Pravděpodobně již v druhé polovině září budou moci IT START-UPY žádat o finanční podporu z EU. Začínající podniky si mezi sebe rozdělí 300 milionu korun.

V rámci programu ICT a sdílené služby mohou IT-START-UPY čerpat finanční podporu na mzdy vývojářů, služby poradců, expertů, studie, nákup softwaru, hardwaru a sítí nutných k vývoji nového softwaru i na nájem kanceláří. Mají tak nyní možnost zásadně posunout své podnikání.

IT START-UP může na svůj projekt získat až 4 miliony korun. Nezbytná je k tomu však především rychle podaná a kvalitně zpracovaná žádost o finanční podporu.
 
Jak ještě zvýšit šanci na získání financí? Dozvíte se na bezplatných WEBINÁŘÍCH od odborníků na získávání finanční podpory z EU. Oba termíny WEBINÁŘŮ se rychle plní. Přihlaste se včas.

 

V případě zájmu o dotaci z tohoto programu nás kontaktuje na 800 190 163 a domluvte si bezplatnou konzultaci s naším specialistou, nebo na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.