Jednání ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka se zástupci telekomunikačních firem o rozdělení evropských dotací na
vysokorychlostní internet ztroskotalo.
Jednání ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka se zástupci telekomunikačních firem o rozdělení evropských dotací na vysokorychlostní internet ztroskotalo.
O návrhu na vyčlenění 4 mld. korun pro státní podnik vytvořený z České pošty tak musí ve čtvrtek rozhodnout premiér Bohuslav Sobotka. Pozitivní výstup mělo setkání alespoň kvůli dohodě na spolupráci při zmapování stávající internetové infrastruktury v zemi. Lepší přehled umožní efektivnější investice.
Zdroj: deník GovDaily
Rychlejší internet v ČR podpoří i program Vysokorychlostní internet. Situaci ohledně programu pro vás neustále monitorujeme. V případě zájmu o aktuální informace kontaktujte kolegu Ondřeje Beránka na emailu enovation@enovation.cz či telefonu 800 190 163.
Kontaktujte náš tým specialistů, rádi vám se vším poradíme