Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Výzva programu Aplikace vyhlášena

Ode dneška můžete podávat žádosti o dotace v programu Aplikace. Na jeden projekt lze získat až 50 mil. Kč. Celkově si mezi sebe podniky rozdělí 1,6 mld. Kč, 20 % z této částky je určeno pro velké firmy, zbytek půjde malým a středním podnikům.

3. 8. 2017
Dotace z OPPIK

Ode dneška můžete podávat žádosti o dotace v programu Aplikace. Na jeden projekt lze získat až 50 mil. Kč. Celkově si mezi sebe podniky rozdělí 1,6 mld. Kč,  20 % z této částky je určeno pro velké firmy, zbytek půjde malým a středním podnikům. 

Program Aplikace zafinancuje především mzdy zaměstnanců a vybavení potřebné pro realizaci průmyslového výzkumu a vývoje. Ten můžete nyní podpořit i ze dvou dalších programů – více o aktuálních dotačních možnostech na výzkum a vývoj se dozvíte zde.

Dotaci z tohoto programu mohou získat také IT firmy na vývoj nových softwarových systémů a aplikací - více o aktuálních dotačních možnostech pro IT sektor se dozvíte zde.

Rádi Vám pomůžeme s přípravou kvalitní žádosti o dotaci. Domluvte si s našimi odborníky bezplatnou konzultaci na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz co nejdříve – dostatek času na přípravu projektu výrazně zvyšuje vaše šance na zisk dotace. 

 

 

 
 
 
 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.