Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Výzvy v programu Potenciál a Technologie vyhlášeny

MPO vyhlásilo dotační výzvy v programu Potenciál a Technologie. Žádosti o dotaci v programu Technologie je možné podávat od 9. 12, v programu Potenciál pak od 12. 12. Termín ukončení příjmu žádostí je stanoven na 28. 2. 2017.

14. 11. 2016
Dotace z OPPIK

MPO vyhlásilo dotační výzvy v programu Potenciál a Technologie. Žádosti o dotaci v programu Technologie je možné podávat od 9. 12, v programu Potenciál pak od 12. 12. Termín ukončení příjmu žádostí je stanoven na 28. 2. 2017.


Je však velice pravděpodobné, že k uzavření příjmu žádostí dojde již po 14 dnech. Přijaté žádosti totiž mohou dosáhnout dvojnásobku celkové alokace výzvy. Posledním dnem podání žádosti pak může být 23. 12. 2016.


V programu Potenciál může podnik získat na jeden projekt až 75 mil. Kč, a to na založení nebo rozvoj center průmyslového výzkumu, vývoje a inovací (především na pořízení pozemků, budov, strojů, zařízení aj). Podporu pro velké podniky lze poskytnout maximálně do výše 10 % alokace na tuto výzvu, která činí 2,5 mld. Kč. V programu Technologie je možné získat až 20 mil. Kč, a to na pořízení nových strojů, technologických zařízení a vybavení. Projekty v programu Technologie musí být realizovány pouze v podporovaných regionech.


Potřebujete více informací? Přihlaste se na bezplatný WEBINÁŘ OPPIK: Dotace pro průmyslové podniky, kde se dozvíte, zda můžete o dotaci žádat a zda právě vaše investice může být podpořena.

Potřebujete zkonzultovat svůj projekt nebo chcete další informace o výzvách? Domluvte si bezplatnou osobní konzultaci na 255 785 575 nebo na enovation@enovation.cz.   


Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.