Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

První zpráva měsíce září: Navýšení alokace dotační výzvy Marketing

Šanci získat dotaci na prezentaci v zahraničí pro vstup na nové trhy mají malé a střední firmy nyní vyšší. Ministerstvo průmyslu a obchodu totiž navýší alokaci výzvy.

1. 9. 2023
Dotace z OPTAK

Malí a střední podnikatelé v ČR přestávají mít obavy z neúspěchu na zahraničních trzích. Klíčovým ukazatelem je stále rostoucího zájem a odvaha firem hledat cesty, jak rozšířit své podnikatelské aktivity i na dalších nových trzích

Mnoho firem začalo objevovat výhody využívání dotací a tento trend potvrzuje i vysoký zájem např. o dotační podporu na marketingové aktivity, které pomohou vstoupit malých a středním podnikům vstoupit na nové trhy.

Navýšení alokace výzvy Marketing

Ministerstvo průmyslu a obchodu aktuálně eviduje žádosti z dotační výzvy Marketing v celkové hodnotě nad 350 mil. Kč. Původně plánovaná alokace výzvy byla menší a to 250 mil. Kč. Kvůli velkému zájmu žadatelů o podporu na prezentaci firem na zahraničních výstavách a veletrzích se rozhodl původní alokaci navýšit.

Nová částka bude upřesněna po skončení příjmu žádostí. Pokud bude celková částka podaných žádostí dosahovat 500 mil. Kč, nejpozději však do 30. 10. 2023, příjem žádostí bude ukončen. 

Více o programu

 

Pomůžeme vám dotaci získat

  • Naši dotační experti mají bohaté zkušenosti s podnikatelskými projekty.
  • Mluví za nás výsledky, naše úspěšnost podaných žádostí dosahuje více než 90 %.
  • Umíme propojit různé zdroje financování.

Domluvte konzultaci

Pokud potřebujete konzultovat váš podnikatelský projekt, zavolejte nám na tel.: 222 523 549 nebo napište na enovation@enovation.cz a domluvíme se na termínu konzultace.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.