Ušetřete na energiích, mzdách a dalších nákladech díky dotacím

Získat záznam webináře

Dotace na rekonstrukce nemovitostí

Získejte dotaci na rekonstrukci podnikových prostor. Ať už plánujete výměnu střechy, kompletní revitalizaci brownfieldu nebo jen zateplení oken, získejte na svůj projekt dotaci v řádu desítek procent nákladů. Tady najdete všechny aktuálně otevřené, nebo chystané dotační programy –⁠ evropské i národní –⁠ zaměřené na stavbu, rekonstrukci nebo modernizaci budov.

Rekonstrukcí starých nevyhovujících budov nebo brownfieldů efektivním způsobem získáte moderní prostory pro vaše podnikání –⁠ sklady, výrobny, výzkumné budovy nebo kanceláře. Zefektivníte výrobu, skladování a další procesy v podniku, ušetříte za náklady na vytápění i klimatizaci, a navíc zvýšíte komfort svých lidí a stanete se atraktivnějším zaměstnavatelem. A s dotací na to všechno vynaložíte jen zlomek nákladů.

Chcete vidět, jak to funguje v praxi? Přečtěte si, jak česká logistická firma Derpal navýšila výrobní kapacity a snížila náklady na transport produktů pomocí rekonstrukce staré nevyužívané budovy na moderní administrativní, výrobní a skladové prostory. 

Načerpejte informace, které ostatní firmy nemají

Do konce letošního roku čeká podnikatele celá řada zajímavých výzev. Přihlaste se na webinář a zorientujte se v chystaných programech.

Chci se přihlásit

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nemovitosti a úspory energie. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

 

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 7/2022

  Úspory energie (OPTAK)

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 11/2022

  Zlepšení energetické účinnosti v podnicích - ENERG (Mod. Fond)

  Dotace na podporu zlepšení energetické účinnosti a snížení produkce skleníkových plynů také pro pražské podniky.

 • Připravuje se začátek v 1/2023

  Úspory energie s EPC (OPTAK)

  Dotace až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro projekty řešené pomocí metody EPC (Energy Performance Contracting).

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.