Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace na rekonstrukce nemovitostí

Získejte dotaci na rekonstrukci podnikových prostor. Ať už plánujete výměnu střechy, pořízení obnovitelných zdrojů energie nebo jen zateplení oken, získejte na svůj projekt dotaci v řádu desítek procent nákladů. Tady najdete všechny aktuálně otevřené, nebo chystané dotační programy –⁠ evropské i národní –⁠ zaměřené na stavbu, rekonstrukci nebo modernizaci budov.

Rekonstrukcí starých nevyhovujících budov nebo brownfieldů efektivním způsobem získáte moderní prostory pro vaše podnikání –⁠ sklady, výrobny, výzkumné budovy nebo kanceláře. Zefektivníte výrobu, skladování a další procesy v podniku, ušetříte za náklady na vytápění i klimatizaci, a navíc zvýšíte komfort svých lidí a stanete se atraktivnějším zaměstnavatelem. A s dotací na to všechno vynaložíte jen zlomek nákladů.

Chcete vidět, jak to funguje v praxi? Přečtěte si, jak česká logistická firma Derpal navýšila výrobní kapacity a snížila náklady na transport produktů pomocí rekonstrukce staré nevyužívané budovy na moderní administrativní, výrobní a skladové prostory. 

Načerpejte informace, které ostatní firmy nemají

Do konce letošního roku čeká podnikatele celá řada zajímavých výzev. Přihlaste se na webinář a zorientujte se v chystaných programech.

Chci se přihlásit

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nemovitosti a úspory energie. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

 

Seznam dotačních titulů

  • Otevřený do 31. 10. 2025

    Úspory energie (OPTAK)

    Dotace na snížení výdajů za energii. Až 30 mil. EUR na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

  • Připravuje se začátek v 7/2024

    Potenciál (OPTAK)

    Dotace na nové firemní testovací centra, zkušebny či laboratoře. Až 100 mil. Kč na nové technologie a potřebné vybavení pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.