Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace pro Prahu

Dotace z EU konečně ve velkém směřují i do Prahy. Využijte novou cestu k financování svého projektu. V novém dotačním období nastává změna a i pražské firmy dosáhnou na velké peníze. V enovation vám pomůžeme s celým procesem od žádosti po výběrové řízení.

12 let se evropské dotace pražského regionu prakticky netýkaly. S novým dotačním obdobím 2021–⁠2027 ale přichází celá řada nových programů, kterých se mohou účastnit i firmy, které mají provozovnu v Praze. A týká se to malých, středních i velkých podniků. 

Nové dotační programy podporují konkurenceschopnost českých podniků zejména v těchto oblastech:

Žádosti o dotace se otevřou ještě letos. S námi získáte náskok před ostatními

Protože se 12 let pražské firmy téměř nemohly dotačních programů účastnit, očekáváme velký zájem. Spolupracujte s námi a získáte oproti konkurenci výhodu. Účastníme se jednání o konečné podobě programů a jakmile budeme znát podrobnosti, důležité termíny a další informace, dáme vám vědět. 

Spolehněte se na bezproblémový průběh žádosti. Kromě toho, že máme zkušený tým odborníků, disponujeme také nejvyšším pojištěním na českém dotačním trhu - za naše služby ručíme až do 100 milionů korun. 

Žádostí to nekončí, provedeme vás celým procesem od nápadu po realizaci projektu

Nechte celý proces dotace od žádosti po výběrové řízení na nás. Přesně víme, jak zpracovat důležité dokumenty, jak komunikovat s úředníky a navíc máme v týmu odborníky na různé druhy byznysu od IT přes stavebnictví po výrobní podniky. Vašemu projektu se vždy věnují specialisté na váš obor. A to vše zvládneme i v angličtině.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.