Národní plán obnovy: na co získáte dotace?

Spustit online průvodce

Dotace pro Prahu

Dotace z EU konečně ve velkém směřují i do Prahy. Využijte novou cestu k financování svého projektu. V novém dotačním období nastává změna a i pražské firmy dosáhnou na velké peníze. V enovation vám pomůžeme s celým procesem od žádosti po výběrové řízení.

12 let se evropské dotace pražského regionu prakticky netýkaly. S novým dotačním obdobím 2021–⁠2027 ale přichází celá řada nových programů, kterých se mohou účastnit i firmy, které mají provozovnu v Praze. A týká se to malých, středních i velkých podniků. 

Odrazte se do budoucnosti s dotací. Naše webináře vás nasměrují

Vlna dotací, která dorazí na podzim může pro firmy představovat odrazový můstek z těžkých časů do prosperující budoucnosti. Na bezplatných webinářích vám poradíme, který můstek si vybrat, aby vám při odrazu nepodklouzla noha.

Chci se přihlásit

Nové dotační programy podporují konkurenceschopnost českých podniků zejména v těchto oblastech:

Přichystejte se na podzimní dotace. Dorazí programy, které tu ještě nebyly

Chystají se dotace Technologické agentury ČR a Národního plánu obnovy, které podpoří výzkum a vývoj, digitalizaci, výrobní technologie, energeticky úsporná opatření nebo přechod na obnovitelné zdroje energie i pro pražské a velké podniky nad 249 zaměstnanců. Zjistěte během 45 minut vše podstatné a získejte náskok před konkurencí.

Chci na webinář zdarma

Žádosti o dotace se otevřou už na podzim 2021. S námi získáte náskok před ostatními

Protože se 12 let pražské firmy téměř nemohly dotačních programů účastnit, očekáváme velký zájem. Spolupracujte s námi a získáte oproti konkurenci výhodu. Účastníme se jednání o konečné podobě programů a jakmile budeme znát podrobnosti, důležité termíny a další informace, dáme vám vědět. 

Spolehněte se na bezproblémový průběh žádosti. Kromě toho, že máme zkušený tým odborníků, disponujeme také nejvyšším pojištěním na českém dotačním trhu - za naše služby ručíme až do 100 milionů korun. 

Žádostí to nekončí, provedeme vás celým procesem od nápadu po realizaci projektu

Nechte celý proces dotace od žádosti po výběrové řízení na nás. Přesně víme, jak zpracovat důležité dokumenty, jak komunikovat s úředníky a navíc máme v týmu odborníky na různé druhy byznysu od IT přes stavebnictví po výrobní podniky. Vašemu projektu se vždy věnují specialisté na váš obor. A to vše zvládneme i v angličtině.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.