Ušetřete na energiích, mzdách a dalších nákladech díky dotacím

Chci záznam webináře zdarma

Dotace na digitalizaci

Podnikový informační systém, kancelářské počítače a servery nebo roboti průmyslu 4.0, kteří automatizují výrobu. Digitalizace ve firmách je široký pojem a Evropská unie ji podporuje ve všech podobách. Žádat o dotaci mohou téměř všechny firmy v ČR. Využijte toho.

Digitalizovat procesy ve firmě mohou například firmy podnikající ve službách, výrobní podniky, e-shopy, logistické firmy i zdravotnická zařízení. Díky vhodnému dotačnímu programu a dotaci až ve výši od 1 milionů až po desítky milionů Kč nakoupíte hardware i software až o polovinu levněji. Poradíme vám, jak vybrat ideální program pro váš projekt.

Kdo může žádat

 • Kterýkoliv malý, střední i velký podnik se sídlem kdekoliv v ČR.

Pořádný balík peněž z EU dorazil!

Na seminářích v 6 městech představíme, jak ho doručíte do firmy. O tomto programu, ale i o dalších budeme mluvit na našich seminářích, na které se můžete přihlásit.

Zjistit více

Jaké projekty dotace podpoří

Nákup hardwaru a softwaru musí ovlivnit fungování podniku a posunout ho směrem k digitalizaci a automatizaci. Dotace na digitalizaci podpoří například projekty, které 

 • sníží chybovost ve výrobě, 
 • zrychlí proces odbavení zákazníka 
 • nebo využijí prvků umělé inteligence.

 

Chci digitalizovat firmu

 

Kde začít, když máte zájem o dotaci

Níže na stránce najdete jednoduchý návod, který vás provede výběrem správného programu pro vaše potřeby. 

Pokud se vám nechce klikat a raději jdete rovnou k věci, zavolejte nám na 800 190 163 a probereme dotační možnosti přímo s ohledem na vaše podnikání. U dotací na digitalizaci držíme dlouhodobě úspěšnost schválení 100 %. Víme totiž, na co se zaměřit, aby projekt splňoval veškeré podmínky. 

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 6/2022

  Digitální podnik (NPO)

  S dotačním programem Digitální podnik nakoupíte hardware a software do firmy o více než polovinu levněji. Například servery, kancelářské počítače a software, bezpečnostní systémy, QR čtečky nebo cloudové služby.

 • Připravuje se začátek v 5/2022

  ICT a sdílené služby - Digitální podnik (OPTAK)

  Dotace na nákup hardwaru a softwaru, který pomůže firmám dosáhnout vyšší úrovně digitalizace či automatizace a zefektivní firemní procesy.

 • Připravuje se začátek v 1/2023

  Technologie 4.0 (OPTAK)

  Dotace na technologie. Dotace na high-tech vybavení. Až 40 mil. Kč na nákup strojů a zařízení pro malé a střední podniky.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.