Jak inovovat produkty a zefektivnit procesy ve firmě? Ušetřit na energiích a zlevnit fungování společnosti?

Máme pro vás řešení

Dotace na digitalizaci

Podnikový informační systém, kancelářské počítače a servery nebo roboti průmyslu 4.0, kteří automatizují výrobu. Digitalizace a automatizace ve firmách je široký pojem a Evropská unie ji podporuje ve všech podobách. Žádat o dotaci mohou téměř všechny firmy v ČR. Využijte toho.

Digitalizace a IT

Digitalizovat procesy ve firmě mohou například firmy podnikající ve službách, výrobní podniky, e-shopy, logistické firmy i zdravotnická zařízení. Díky vhodnému dotačnímu programu a získáte dotaci na software i harware ve výši od 1 milionů až po desítky milionů Kč. Poradíme vám, jak vybrat ideální program pro váš projekt.

Kdo může žádat

  • Malé, střední podniky a velké podniky s projekty realizovanými mimo Prahu.

Jaké projekty dotace podpoří

Nákup hardwaru a softwaru, který musí ovlivnit fungování podniku a posunout ho směrem k digitalizaci a automatizaci. Dotace na digitalizaci a automatizaci podpoří například projekty, které 

  • sníží chybovost ve výrobě, 
  • zrychlí proces odbavení zákazníka 
  • nebo využijí prvků umělé inteligence.

 

Chci digitalizovat firmu

 

Kde začít, když máte zájem o dotaci

Níže na stránce najdete jednoduchý návod, který vás provede výběrem správného programu pro vaše potřeby. 

Pokud se vám nechce klikat a raději jdete rovnou k věci, zavolejte nám na 222 523 549 a probereme dotační možnosti přímo s ohledem na vaše podnikání. U dotací na digitalizaci držíme dlouhodobě úspěšnost schválení 100 %. Víme totiž, na co se zaměřit, aby projekt splňoval veškeré podmínky. 

Seznam dotačních titulů

  • Otevřený do 2. 11. 2023

    Virtuální podnik

    Dotace 250 tisíc Kč až 200 tis. eur na pořízení špičkového IT vybavení pro podniky, zlepšení jejich digitalizace a automatizace.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.