Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Veřejné zakázky

Pomůžeme vám s výběrovým řízením ať už jste úřad, město, obec nebo firma, která musí tendrovat v rámci dotačního projektu.

Služby pro zadavatele

Služby pro uchazeče

VÝBĚROVÁ A ZADÁVACÍ ŘÍZENÍ

ANALÝZA, MONITORING, ZPRACOVÁNÍ

více více

 

 Služby pro zadavatele

Výběrové řízení v rámci dotačního projektu

Chystáte se realizovat projekt financovaný z dotací? Jako první musíte vybrat dodavatele formou tzv. výběrových řízení. Na jejich správné realizaci stojí a padá celý dotační projekt. Celým procesem vás rádi a zodpovědně provedeme.

Zjistit více

 

Administrace veřejných zakázek

Zajistíme pro vás administraci zadávacích řízení dle Zákona o zadávání veřejných zakázkách - tj. v otevřeném, užším, zjednodušeném podlimitním řízení, jednacím řízení s uveřejněním, jednacím řízení bez uveřejnění, soutěži o návrh a dalších druzích řízení.   

Zjistit více

 

Audit zrealizovaných zadávacích řízení

Komplexní posouzení již ukončených veřejných zakázek z pohledu zákona či pravidel pro zadávání veřejných zakázek v příslušném operačním programu.

Zjistit více

 

Školicí činnost pro zadavatele

Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám a vytvoříme školení na míru. Dozvíte se, jak správně  postupovat při zadávání veřejné zakázky a vyvarovat se chyb a sankcí,  jak  správně vybírat dodavatele  a jak se účinně bránit námitkám neúspěšných účastníků.

Zjistit více

 

 Služby pro uchazeče

Příprava nabídky do výběrového řízení

Udělejte ze státu jednoho ze svých lukrativních zákazníků. Informační systémy veřejné správy (ISVS) denně vyhlašují zakázky v průměrné výši 1,5 miliardy Kč – nenechávejte je konkurenci.

Zjistit více

 

Školicí činnost pro uchazeče

Chcete mít přehled anebo prohloubit své znalosti v oblasti veřejných zakázek a zákona? Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám a vytvoříme školení na míru. 

Zjistit více

 

Monitoring veřejných zakázek na míru vaší společnosti

Kompletní přehled veřejných zakázek, které mohou být pro vaši společnost klíčové a pomohou vám udržet krok před konkurencí.

Zjistit více

 

S veřejnými zakázkami jsme pomohli například:

Domluvte si konzultaci zdarma

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.