Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Veřejné zakázky

Pomůžeme vám s výběrovým řízením ať už jste úřad, město, obec nebo firma, která musí tendrovat v rámci dotačního projektu.

Služby pro zadavatele

Služby pro uchazeče

VÝBĚROVÁ A ZADÁVACÍ ŘÍZENÍ

ANALÝZA, MONITORING, ZPRACOVÁNÍ

více více

 

 Služby pro zadavatele

Výběrové řízení v rámci dotačního projektu

Chystáte se realizovat projekt financovaný z dotací? Důležité je správně vybrat dodavatele formou tzv. výběrových řízení. Na jejich řádné realizaci stojí a padá celý dotační projekt. Celým procesem vás rádi a zodpovědně provedeme.

Zjistit více

 

Kontrola výběrových řízení

Kontrola vašich veřejných zakázek nikdy nebyla jednodušší! Ujistěte se, že vaše zadávací a výběrová řízení v pořádku a vyhněte se možným komplikacím spojeným s krácením dotace.


Zjistit více

 

Administrace veřejných zakázek

Zajistíme pro vás administraci zadávacích řízení dle zákona o zadávání veřejných zakázek - tj. v otevřeném, užším, zjednodušeném podlimitním řízení, jednacím řízení s uveřejněním, jednacím řízení bez uveřejnění, soutěži o návrh a dalších druzích řízení.   

Zjistit více

 

Audit zrealizovaných zadávacích řízení

Komplexní posouzení probíhajících či již ukončených veřejných zakázek z pohledu zákona či pravidel pro výběr dodavatelů pro příslušný operační program.

Zjistit více

 

Školicí činnost pro zadavatele

Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám a vytvoříme školení na míru. Dozvíte se, jak správně  postupovat při zadávání veřejných zakázek a jak se vyvarovat chybám a sankcím, jak správně vybírat dodavatele a jak se účinně bránit námitkám neúspěšných účastníků.

Zjistit více

 

 Služby pro uchazeče

Příprava nabídky do výběrového řízení

Udělejte z veřejného sektoru jednoho ze svých lukrativních zákazníků. Zadavatelé denně vyhlašují zakázky v průměrné výši stovek milionů Kč – nenechávejte je konkurenci.

Zjistit více

 

Školicí činnost pro uchazeče

Chcete mít přehled anebo prohloubit své znalosti v oblasti veřejných zakázek a zákona? Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám a vytvoříme pro vás školení na míru. 

Zjistit více

 

Monitoring veřejných zakázek na míru vaší společnosti

Kompletní přehled veřejných zakázek, které mohou být pro vaši společnost klíčové a pomohou vám udržet krok před konkurencí.

Zjistit více

 

S veřejnými zakázkami jsme pomohli například:

Domluvte si konzultaci

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.