Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Gratulujeme klientům ke schváleným projektům!

Minulý týden Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhodnotilo žádostí o dotace v rámci programů TREND a The Country for the Future. A jak vypadají výsledky?

4. 12. 2023
Dotace pro podnikatele

Naši klienti zaznamenali skvělý úspěch v aktuálních dotačních výzvách. Konkrétně v The Country for the Future bylo schváleno 15 z 21 námi podaných žádostí a v 10. veřejné soutěži programu TREND uspělo 5 z 11 projektů, které jsme zpracovávali. Námi podaná žádost má skoro o 50 % vyšší šanci na úspěch v Trendu než žádost, kterou nepřipravujeme.

Úspěšnost námi připravených žádostí zároveň o desítky procent převyšuje celorepublikové průměry v obou dotačních programech.

Všem úspěšným žadatelům gratulujeme a děkujeme za důvěru a spolupráci!

Máte i vy v hlavě podnikatelský záměr, nebo již promyšlený projekt?

V roce 2024 se chystá celá řada výzkumně-vývojových programů. Prozkoumejte širokou škálu dostupných dotačních možností a najděte ten nejlepší zdroj financování pro váš projekt.

Dotace na výzkum a vývoj

 

Co následuje pro úspěšné žadatele?

V případě již schválených projektů vás čekají ještě další kroky v podobě administrace, výběrových řízení a přípravy na případné kontroly. Zejména administrace projektu po jeho schválení totiž dokáže kdekoho překvapit.

Potřebujete bedlivě hlídat termíny, v případě jakékoliv změny o ní dle pravidel informovat nastavit správně povinnou publicitu a mnoho dalšího?

Napište nám na enovation@enovation.cz nebo zavolejte na 222 523 549. Rádi s vámi probereme detaily.

Domluvte si konzultaci

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.