Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

INSPIRUJTE SE: dotace na software pro optimalizaci auditu

Díky dotační výzvě Digitální podnik mohla firma FSG Finaudit zefektivnit práci auditorů a tím získala prostor pro obsluhu více zákazníků.

25. 1. 2024
Dotace pro podnikatele

Kvalitně zpracovaná žádost o dotaci přinesla našemu klientovi 4,7 mil. Kč.

Auditorská společnost FSG Finaudit si zakládá na vysoké profesionalitě a odborné způsobilosti svých týmů. Rozhodla se proto zavést software pro digitalizaci procesu auditu, který pomůže auditorům snížit časovou náročnost jejich práce, zlepší oblast kontroly a odbourá rutinní činnosti.

Díky spolupráci s námi FSG Finaudit odboural nejistotu kolem zpracování žádosti a administrativy projektu a mohl se tak plně soustředit na záměr jako takový. Realizaci projektu ocenilo i Ministerstvo průmyslu a obchodu v rámci soutěže Podnikatelský projekt roku 2023

Přečtěte si celou případovou studii.

Digitalizujte svůj podnik i vy. Je to jednodušší, než se zdá.

Ať už plánujete modernizovat, nebo chcete prvky digitalizace do své firmy teprve zavést, dotace jsou jednou z možností, jak můžete své podnikatelské nápady a projekty proměnit ve skutečnost.

Technologie 4.0 Digitální podnik

 

Máte připravený projekt a nevíte jaký dotační program je ten správný pro Vaše podnikání?

Kontaktujte naše specialisty na dotace na tel. 222 523 549 nebo e-mailu enovation@enovation.cz a domluvte si s nimi termín úvodní konzultace ještě dnes.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.