Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Síť Regionálních dotačních center se rozrůstá

Chceme být blíž potřebám podnikatelů v českých regionech. Proto otevíráme další pobočky Regionálního dotačního centra enovation.

15. 4. 2015
Dotace pro podnikatele

Chceme být blíž potřebám podnikatelů v českých regionech. Proto otevíráme další pobočky Regionálního dotačního centra enovation.


Třetí pobočku, která přiblíží dotace firmám z Jihočeského kraje, jsme otevřeli v Písku. Jejím vedoucím je zkušený projektový specialista PhDr. Ondřej Beránek. Ondřej se zaměřuje především na IT a výzkumné projekty a bez zdráhání zkonzultuje i ten váš.

 

Otevření čtvrté pobočky se zatím chystá. Od 23. dubna však budeme mít zastoupení i v srdci Ostravy. Moravskoslezským podnikatelům se bude věnovat Mgr. Jiří Kvíz, který je mimo jiné předsedou Výboru pro strukturální fondy Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP). O tom, jak podpořit podnikání v Ostravě a okolí má tedy zaručeně nejlepší informace.

 

Regionální dotační centrum_logo    Pobočka Písek >>
   Pobočka Ostrava >>

 

 

K příležitosti otevření pobočky Regionálního dotačního centra enovation v Ostravě pořádáme odborný seminář pro podniky z Moravskoslezského kraje. 

Dotace pro podniky - první výzvy detailně

Naši specialisté představí dotační příležitosti, které podnikům přinesou operační programy Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a Životní prostředí. Využijte této příležitosti a neformálně zkonzultujte své projektové záměry s našimi specialisty. Rádi vám poradíme.

 

Kdy: 23. dubna 2015, od 9 – 12 h.

Kde se sejdeme Centrum podpory inovací, Studentská 6002/17, Ostrava

 

Účast na semináři je zdarma.

 

Více informací a registraci na akci naleznete zde >>

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.