Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Firmy mohou počítat s programy Marketing a Školicí střediska

Malé a střední podniky mohou od června podávat předběžné žádosti o dotaci z programů Marketing a Školicí střediska. Díky Michalu Pácalovi a Milanu Strunovi se nyní můžete zorientovat v podmínkách těchto dvou dotačních programů.

4. 5. 2015
Dotace z OPPIK

Malé a střední podniky mohou od června podávat předběžné žádosti o dotaci z programů Marketing a Školicí střediska. Díky Michalu Pácalovi a Milanu Strunovi se nyní můžete zorientovat v podmínkách těchto dvou dotačních programů.

 

Přehledné shrnutí naleznete po kliknutí na příslušný odkaz.

 

ikona_grow OPPIK - Program Marketing >>
ikona_dum OPPIK - Program Školicí střediska >>
 

 

Co dalšího by nemělo uniknout vaší pozornosti?

 

Program Marketing umožní účast podniků na zahraničních výstavách a veletrzích. Cílem je zahraniční expanze českých firem.
 

Mezi způsobilými náklady jsou pronájem či provoz výstavního stánku, doprava na veletrh nebo příprava propagačních materiálů.


Malé a střední podniky, případně neziskové organizace, mohou v programu Školicí střediska žádat o podporu center vzdělávání.


EU umožní financovat výstavbu nových či rekonstrukci stávajících školicích center či prostor ke vzdělávání. Nákup nemovitostí však dotovaný nebude.


V první výzvě mají Školicí střediska rozpočet ve výši 500 mil. korun. Pokud zájem u registračních žádostí přesáhne 700 mil., bude příjem žádostí zastaven.

 

Zajímá vás více? Michal Pácal a Milan Struna odpoví na vaše dotazy. Spojte se s nimi na emailu enovation@enovation.cz nebo telefonu 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.