Digitalizujte výrobu i firemní procesy a buďte o krok dál před konkurencí

Díky nové dotační výzvě Technologie 4.0 získáte finance na nákup nových výrobních i nevýrobních strojů a softwaru. Dotační výzva bude vyhlášena v říjnu.

3. 8. 2023
Dotace z OPTAK

Vyšší efektivita práce, snížení nákladů a hlavně vyšší konkurenceschopnost. To vše firmám přinesl trend digitalizace a automatizace, označovaný jako Průmysl 4.0. Pokud jste na tuto vlnu zatím nenaskočili, teď je správný čas.

Úspěch závisí na robotech i špičkovém softwaru

Zatímco v jednom podniku se stále kompletně spoléhají na manuální práci zaměstnanců a řešení administrativy v papírové podobě, ve druhém už sází na roboty, moderní informační systémy a stroje využívající nejnovější technologie. Hádejte, který z nich má větší šanci uspět na konkurencí nabitém trhu?

Automatizace a propojování výrobních procesů s nevýrobními vám ušetří pracovní sílu, ale také zlepší komunikaci napříč firmou. Nemluvě o inovacích pro zákazníky.

Využijte dotační výzvu Technologie 4.0

Na modernizaci strojů i softwaru ve firmě můžete využít dotační výzvu Digitální podnik – Technologie 4.0, která bude spuštěna letos na podzim.

Tato výzva je součástí operačního programu OPTAK a poskytne až 20 milionů Kč malým a středním firmám, které chtějí modernizovat a automatizovat výrobu, ale také zlepšit propojení výrobních a nevýrobních procesů. 

Klíčové informace o dotaci

  • Příjem žádostí: od 15. 10. 2023,
  • kdo může žádat: malé a střední podniky,
  • na co získáte dotaci: výrobní i nevýrobní stroje, informační systémy, software (vč. prvků Průmyslu 4.0),
  • výše podpory: až 70 %.

Více o programu

 

Potřebujete se dozvědět bližší informace k této dotační výzvě?

Na podzim 2023 pořádame bezplatné semináře, kde máte jedinečnou příležitost dozvědět se aktuální informace nejen k dotační výzvě Digitální podnik - Technologie 4.0.

Máte-li zájem neotálejte, stačí si vybrat město a termín. 

Chci se registrovat na seminář

 

Domluvte si konzultaci

Neodkládejte s přípravou projektu a kontaktujte nás na enovation@enovation.cz nebo nám zavolejte na 222 523 549 a domluvíme se na úvodní konzultaci. 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.