Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Přinášíme tipy, jak využít efektivně finance z dotací pro zdravotnictví

Modernizace a digitalizace ve zdravotnictví je v dnešní době nutností a stává se stále důležitějším tématem.

Zdravotnický sektor čelí v posledních letech stále větším výzvám, ať už jde o ochranu před kybernetickými útoky, nebo využívání moderních technologií pro kontakt s pacientem.Tyto podněty odstartovaly vstup zdravotnictví do éry digitalizace. Na evropské i národní úrovni členové EU směřující finanční prostředky prostřednictvím dotačních programu do oboru, kde finance chybí.

5. 6. 2023
Dotace pro podnikatele

Podívejte se na konkrétní využití dotační podpory : 

1. Dotační výzva na pořízení IT systémů podporuje nákup nemocničních informačních systémů pro vedení zdravotnické dokumentace.

Náš tip: 

  • Správa zdravotnické dokumentace vám ušetří čas, zvýší efektivitu práce personálu a nabídne report různých statistik.   
  • Identifikátor subjektů z dotace eHealth zajistí bezpečný a snadný přístup do zdravotnické praxe. Usnadní vám komunikační zátěž s pojišťovnami, úřady a dalšími poskytovateli služby.  

Více informací o programu

 

2.Kybernetická bezpečnost (NPO) – tato dotační výzva se již připravuje a je určená pro zajištění kybernetické bezpečnosti, vč. auditů a penetračních testů a zavedení systému řízení bezpečnostních hrozeb. Pokrývá výdaje směřované do HW a SW vybavení. Spuštění výzvy je plánovaná na začátek roku 2024

Česká onkologická péče je mezinárodně uznávána a specializovaná oddělení se snaží udržet vedoucí postavení. K tomu přispívají i významné finanční prostředky, které tato zařízení žádají v rámci dotačních programů.  

Více informací o programu

 

3. Rozvoj vysoce specializované hemato-onkologické a onkologické péče – potřebujete stavebně rozšířit kapacity nebo pořídit a modernizovat přístrojové vybavení a technologie? Tato dotace je přímo pro tento účel.  

Náš tip:  

  • Modernizujte vaše komplexní onkologická centra. Poskytněte tak pacientům širokospektrální služby od prevence přes diagnostiku až po následnou léčbu pod jednou střechou, což jim zajistí maximální komfort a snadné dostupnosti lékařských služeb. 
  • Žadatalé mohou své projekty již připravovat, příjem žádostí startuje za pár dní a to od 15. 6. 2023.

Více informaci o programu

 

4. Podpora rozvoje a dostupnosti zdravotní následné péče - chystáte se podpořit stavby, rekonstrukce a modernizace oddělení pro poskytování následné lůžkové péče a pořízení vybavení? V tom případě si vyberte tuto dotaci. 

Náš tip:

  • Pro přidělení dotace je potřeba perfektně připravený projekt. Musí obsahovat studii stavby, zjednodušený rozpočet stavby a vybavení, podklad pro hodnocení projektu, stanovení povinně vykazovaných indikátorů a další podklady.
  • Náš tým odborníků na zdravotnický sektor vám rád pomůže s přípravou projektu a podáním žádostí

Mám zájem o konzultaci 

 

5. Podpora rehabilitační péče a rozvoje poskytovatelů LDN pracovišť

Proměňte své zdravotnické pracoviště v moderní a funkční zařízení prostřednictvím rekonstrukce či modernizace. Díky dotacím na podporu poskytování kvalitních rehabilitační péče a rozvoje poskytovatelů LDN budete moci rozšířit své služby, zdokonalit techniky a metody léčby.

Otevřené jsou i další programy, jejiž cílem je podpora modernizace a vylepšení stávajících zdravotnických zařízení, například prostřednictvím nákupu nových diagnostických přístrojů nebo modernizace infrastruktury.

Podívejte se na náš přehled dotačních možností

 

Proč spolupracovat s enovation

Pro zdravotnický sektor píšeme desítky projektů – a to pro všechny typy nemocnic a zařízení. Máme tým zaměřený přímo na zdravotnický sektor s dlouholetou praxí a zkušenostmi.  Vždy máme aktuální informace, které projekty nemocnice řeší a mohou pomoct. Víme, jak připravit žádost s více než 90% šancí na úspěch.    

  • Pomůžeme vám s veškerou přípravou a administrací.
  • Postaráme se, aby žádost o dotaci obsahovala potřebnou studii proveditelnosti, rozpočet projektu i další náležitosti, které budou předmětem hodnocení. 

 

Napište nám na enovation@enovation.cz či nás kontaktujte na 222 523 549 a na úvodní konzultaci probereme možnosti vašeho zdravotnického zařízení.   

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.