Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Vysoká dotace na výzkum, vývoj a inovace? Letos naposledy

Již v létě můžete čerpat v rámci OPPIK poslední velké peníze z programů Inovace, Aplikace a Potenciál, které se zaměřují na výzkumné, vývojové a inovační projekty. Během tohoto měsíce navíc MPO plánuje otevření programu TRIO, které podpoří projekty aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje na území ČR, včetně hl. m. Prahy.

3. 5. 2017
Dotace pro podnikatele


Již v létě můžete čerpat v rámci OPPIK poslední velké peníze z programů Inovace, Aplikace a Potenciál, které se zaměřují na výzkumné, vývojové a inovační projekty. Během tohoto měsíce navíc MPO plánuje otevření programu TRIO, který podpoří
projekty aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje na území ČR, včetně hl. m. Prahy.

V čem se budou tyto dotační výzvy lišit od předchozích, na co bude a nebude možné dotaci čerpat a jak je to s výší dotace? A kdo je ideálním žadatelem o dotaci v programu TRIO? Vše se dozvíte od odborníků na BEZPLATNÝCH SEMINÁŘÍCH konaných po celé ČR.

Přijďte zjistit, jak zvýšit šanci na významnou finanční podporu svého projektu a NENECHAT POSLEDNÍ VYSOKOU DOTACI KONKURENCI.


„V podnikatelské sféře si pod účelem získání dotace na VaVaI aktivity není nutné představovat tým vědců v bílých pláštích v moderní laboratoři… Jinými slovy, abyste dosáhli na dotaci pro účely VaVaI, nemusíte vyvíjet zrovna vesmírné plavidlo, kterým se dostanete na Mars,“ říká Ondřej Bendl v rozhovoru pro server oppik.cz.

Potřebujete více informací už nyní a nechcete čekat na seminář? Kontaktujte nás na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz. Rádi si s Vámi domluvíme i bezplatnou konzultaci

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.