Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Začíná příjem žádostí do dotačních programů Aplikace a ICT a sdílené služby

Již dnes můžete podávat žádosti o dotace do dotačních programů

28. 8. 2018
Dotace z OPPIK

Chystáte se zprovoznit nebo rozšířit vaše centrum sdílených služeb? Nebo máte originální projekt výzkumu a vývoje a rádi byste získali dotaci na mzdy zaměstnanců? Dnes se otevírá příjem pro vaše dotační žádosti.

Dotační program Aplikace vám pomůže financovat především mzdy zaměstnanců a materiál potřebný k realizaci vašeho výzkumu a vývoje. Pokud máte jasný výstup projektu výzkumu a vývoje, pak je tento dotační program přímo pro vás. Program je určen pro podnikatele i výzkumníky všech velikostí. S program Aplikace získáte až 40 mil. Kč.

Vedle toho v dotačním programu ICT a sdílené služby můžete získat důležitou finanční částku na výstavbu a kompletní vybavení center sdílených služeb. Tento dotační program je určen pro spolčeností všechny velikostí. Letos můžete získat až 100 mil. Kč.

Rádi vám pomůžeme s přípravou perfektní žádosti o dotaci. Domluvte si bezplatnou konzultaci na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz co nejdříve. Dostatek času na přípravu projektu výrazně zvýší vaši šance na zisk dotace. 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.