5 důvodů proč nepsat dotační žádost bez pomoci

Během horkých dnů vám přinášíme jasné důvody, proč využít služeb dotačních poradců.

1. 8. 2018
Dotace pro podnikatele

Existuje několik důvodů, proč si ulehčit práci s dotační žádostí. Pečlivě jsme pro vás vybrali 5 nejdůležitějších.

1) Spolupráce s nejlepšími specialisty

Dotační poradci se věnují žádostem každý den. Znají výborně prostředí ministerstev, požadavky hodnotitelů, ale samozřejmě i každodenní realitu podnikání. Můžete se spolehnout, že vaše požadavky sepíší správně.

2) Dlouhodobé dotační poradenství

Dotační poradci vás doprovázejí po celou dobu projektu. Spolupráce tak vyřízením celé dotační žádosti pouze začíná. Následují výběrová řízení a samozřejmě dlouhodobý AfterCare projektu. Dostanete tak kompletní službu od začátku až do konce.

3) Platba až po výsledcích

Smysl dotačního poradenství je ve vytváření dlouhodobých partnerství. Neboť také vaše projekty jsou dlouhodobé. Nemá smysl se nikam hnát. Stačí dělat svou práci s láskou a trpělivostí. Většina poradenských odměn se tak splácí až po prvních úspěšných krůčcích.

4) Zodpovědnost za vlastní činnost

V dotačním poradenství se rozhoduje často o projektech za desítky milionů korun a nikdo si nemůže dovolit chybovat. Poradenství tak z principu musí mít své kroky jištěné. My v enovation máme pojištění odpovědnosti s plněním do výše 100 mil. Kč.

5) Desítky členství a stovky klientů

Nejlepší referencí naší služby jsou naši klienti. Spolupracovali jsme s významnými společnostmi, kterým jsme výrazně pomohli zlepšit své postavení na trhu. Zároveň jsme spoluzakládali asociace s dalšími poradenskými společnostmi, abychom lépe dokázali hájit zájmy našich klientů.

Pokud vás našich 5 důvodů nepřesvědčilo, nevadí. Zavolejte nám, nechte se přesvědčit přímo našimi dotačními poradci. Volejte na 800 190 163 nebo nám napište na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.