Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

MPO vyhlásilo podmínky lednových výzev OPPIK

Ministerstvo průmyslu a obchodu dnes, 15. prosince 2015, vyhlašuje výzvy v pěti programech Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

15. 12. 2015
Dotace pro podnikatele

Ministerstvo průmyslu a obchodu dnes, 15. prosince 2015, vyhlašuje výzvy v pěti programech Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

Příjem žádostí bude spuštěn 4. ledna 2016 v jednokolovém modelu hodnocení. To znamená, že pro tyto výzvy nebude uplatňován dříve známý princip předběžné a plné žádosti. Žadatel musí nyní předložit rovnou kompletní projekt, včetně veškeré dokumentace.

Otevřené programy

 

Žádosti budou hodnoceny kolovým způsobem (po uzavření příjmu žádostí). Pouze program Inovace bude vyhodnocován průběžně.

 

Co z toho plyne pro žadatele? Zejména v programu Technologie, kde je očekáván mimořádný zájem ze strany českých podnikatelů, uspějí pouze 100% připravené projekty.

 

Pokud si nejste jisti, jestli je váš projekt dokonale připraven, kontaktujte naše specialisty. Na emailu enovation@enovation.cz nebo telefonním čísle 800 190 163 vám rádi poradí.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.