Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

První výzvy OPPIK budou vypsány už v březnu

Necelé tři měsíce zbývají do vypsání prvních výzev o dotační podporu v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).

5. 1. 2015
Dotace pro podnikatele

Necelé tři měsíce zbývají do vypsání prvních výzev o dotační podporu v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).

 

Vyplývá to z předběžného harmonogramu výzev, který zveřejnilo ministerstvo pro místní rozvoj. Část programů se otevře ještě před tím, než bude Evropskou komisí schválen celý balík potřebné legislativy. Podnikatelé mohou podle nejnovějších informací už od března podávat žádosti o dotaci například v programech Inovace, Potenciál, Aplikace, Nemovitosti a ICT a sdílené služby, v dubnu se má přidat program Úspory energie.

 

Pokud právě zvažujete firemní investice pro rok 2015, doporučujeme vám využít možnosti bezplatné konzultace vašich záměrů s našimi specialisty. Poradí vám, zda máte šanci na své projekty získat příspěvek z fondů EU.

 

Využijte bezplatné linky 800 190 163 nebo emailu enovation@enovation.cz. Díky včasné přípravě žádosti o dotaci můžete získat rozhodující náskok!

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.