Nepromarněte historicky nejlepší šanci na dotace pro výrobní firmy.

Zajímá mě to

Dotace na zateplení

Kvalitní zateplení výrazně snižuje náklady na energii. Získejte dotaci a začněte s rekonstrukcí.

Dotace na zateplení

Ochraňte svou budovu před zimou, ale také před horkem. Rekonstrukce s dotací na zateplení ochrání váš objekt před vnějšími vlivy a tím maximalizuje efektivitu vaší práce s energií. Mnoho majitelů se potýká s vysokými fakturami za energie bez vědomí toho, že existují způsoby, jak tento problém navždy vyřešit. Získejte dotaci na zateplení, vaše budova si to zaslouží.

Programy pro čerpání dotací na zateplení

S dotací na zateplení získáte důležité finance na zlepšení energetické efektivity vašich budov.

 • Nemovitosti
  Máte zájem získat dotace na nemovitosti nebo na rekonstrukci podnikatelské nemovitosti? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů.
 • Úspory energie
  Chcete snížit energetickou náročnost vašeho podniku a ušetřit na energiích? Získejte až 400 mil. Kč na nové stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření.
 • Investice do zemědělských podniků
  Chcete snížit výrobní náklady nebo zlepšit jakost vyráběných produktů? Získejte až 90 mil. Kč na investice v zemědělské výrobě.
 • Obnovitelné zdroje energie
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu

S těmito dotačními programy můžete využít evropských dotací k zateplení panelových a bytových domů, hal a velkých objektů. Zlepšíte tím energetické hospodaření vašich budov. S dotací na zateplení pokryjete veškeré náklady na přípravu a realizaci důležité renovace. Připravíte tím váš objekt na chladné měsíce v zimních obdobích. V roce 2018 můžete získat dotaci až do výše 80 % všech nákladů.

Jak získat dotace na zateplení

Žádat o dotaci na zateplení mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na zateplení budov

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na zateplení. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na zateplení. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 22. 5. 2019

  Nemovitosti

  Dotace na rekonstrukce průmyslových objektů. Až 30 mil. Kč na stavební práce pro malé a střední podniky.

 • Otevřený do 29. 4. 2019

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 400 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Investice do zemědělských podniků

  Dotace na stavby a technologie. Až 75 mil. Kč na stavby a technologie v živočišné výrobě, stavby a technologie pro rostlinnou a školkařskou výrobu a peletárny pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Plánujete výstavbu či rekonstrukci malé vodní elektrárny? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.