Konference Eurofondy 21+: experti a tvůrci programů představí nové dotace

To si poslechnu

Dotace na zateplení

Kvalitní zateplení výrazně snižuje náklady na energii. Získejte dotaci a začněte s rekonstrukcí.

Dotace na zateplení

Ochraňte svou budovu před zimou, ale také před horkem. Rekonstrukce s dotací na zateplení ochrání váš objekt před vnějšími vlivy a tím maximalizuje efektivitu vaší práce s energií. Mnoho majitelů se potýká s vysokými fakturami za energie bez vědomí toho, že existují způsoby, jak tento problém navždy vyřešit. Získejte dotaci na zateplení, vaše budova si to zaslouží.

Programy pro čerpání dotací na zateplení

S dotací na zateplení získáte důležité finance na zlepšení energetické efektivity vašich budov.

 • Úspory energie
  Chcete snížit energetickou náročnost vašeho podniku a ušetřit na energiích? Získejte až 400 mil. Kč na nové stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření.
 • Snížení energetické náročnosti budov
  Chcete snížit svou spotřebu energie využitím lokálních obnovitelných zdrojů? Získejte dotaci až 50 mil. eur z programu OPŽP.
 • Obnovitelné zdroje energie (PROGRAM UZAVŘEN - budeme vás informovat)
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu
 • Nemovitosti (PROGRAM UZAVŘEN - budeme vás informovat)
  Máte zájem získat dotace na nemovitosti nebo na rekonstrukci podnikatelské nemovitosti? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů.

S těmito dotačními programy můžete využít evropských dotací k zateplení panelových a bytových domů, hal a velkých objektů. Zlepšíte tím energetické hospodaření vašich budov. S dotací na zateplení pokryjete veškeré náklady na přípravu a realizaci důležité renovace. Připravíte tím váš objekt na chladné měsíce v zimních obdobích. V tomto roce můžete získat dotaci až do výše 80 % všech nákladů.

Jak získat dotace na zateplení

Žádat o dotaci na zateplení mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na zateplení budov

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na zateplení. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na zateplení. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 30. 4. 2021

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Nemovitosti

  Dotace na rekonstrukce průmyslových objektů. Až 70 mil. Kč na stavební práce pro malé a střední podniky.

 • Uzavřený

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.