Dotace na mzdy, stroje a nové zkušebny otevřeny: připravte se, lhůta pro příjem žádostí se krátí

Chci vědět víc

Dotace na zateplení

Snižte náklady na energie ve svém podniku a zároveň zvyšte komfort svých zaměstnanců. Získejte dotaci na zateplení podnikových budov –⁠ výrobních hal, skladů i kanceláří v řádu desítek procent nákladů. Tady najdete všechny aktuálně otevřené, nebo chystané dotační programy –⁠ evropské i národní –⁠ zaměřené na zateplení, úsporu energií, snížení energetické náročnosti budov nebo využití obnovitelných zdrojů energie.

Kromě nižších výdajů na vytápění v zimě vám zateplení nebo snížení energetické náročnosti budov sníží také náklady na klimatizování prostor v létě, protože chrání budovy také v létě před horkem. Zvýšíte také spokojenost svých zaměstnanců a stanete se atraktivnějším zaměstnavatelem. A spokojenější zaměstnanci = efektivnější výroba, skladování i další procesy ve firmě.

Chcete vidět, jak to funguje v praxi? Podívejte se, jak své prostory díky programu Nemovitosti proměnila firma Umikov vyrábějící návěsy.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nemovitosti a úspory energie. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

eNovativní TIP

Chcete se o dotacích na rekonstrukci nemovitostí dozvědět více? Přihlaste se náš bezplatný webinář Udělejte ze starých skladů, továren nebo kanceláří moderní prostory a získejte dotaci a zjistěte vše podstané.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 30. 6. 2021

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 3/2022

  Nemovitosti

  Dotace na rekonstrukce průmyslových objektů. Až 70 mil. Kč na stavební práce pro malé a střední podniky.

 • Uzavřený

  Úspory energie s EPC

  Dotace až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro projekty řešené pomocí metody EPC (Energy Performance Contracting).

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.