Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Dotace na zateplení

Kvalitní zateplení výrazně snižuje náklady na energii. Získejte dotaci a začněte s rekonstrukcí.

Dotace na zateplení

Ochraňte svou budovu před zimou, ale také před horkem. Rekonstrukce s dotací na zateplení ochrání váš objekt před vnějšími vlivy a tím maximalizuje efektivitu vaší práce s energií. Mnoho majitelů se potýká s vysokými fakturami za energie bez vědomí toho, že existují způsoby, jak tento problém navždy vyřešit. Získejte dotaci na zateplení, vaše budova si to zaslouží.

Programy pro čerpání dotací na zateplení

S dotací na zateplení získáte důležité finance na zlepšení energetické efektivity vašich budov.

 • Nemovitosti
  Máte zájem získat dotace na nemovitosti nebo na rekonstrukci podnikatelské nemovitosti? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů.
 • Úspory energie
  Chcete snížit energetickou náročnost vašeho podniku a ušetřit na energiích? Získejte až 400 mil. Kč na nové stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření.
 • Obnovitelné zdroje energie
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu

S těmito dotačními programy můžete využít evropských dotací k zateplení panelových a bytových domů, hal a velkých objektů. Zlepšíte tím energetické hospodaření vašich budov. S dotací na zateplení pokryjete veškeré náklady na přípravu a realizaci důležité renovace. Připravíte tím váš objekt na chladné měsíce v zimních obdobích. V roce 2018 můžete získat dotaci až do výše 80 % všech nákladů.

Jak získat dotace na zateplení

Žádat o dotaci na zateplení mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na zateplení budov

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na zateplení. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na zateplení. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 16. 3. 2020

  Nemovitosti

  Dotace na rekonstrukce průmyslových objektů v uhelných regionech. Až 70 mil. Kč na stavební práce pro malé a střední podniky. Příjem žádostí začíná už 16. 10. 2019.

 • Otevřený do 31. 3. 2020

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

 • Otevřený do 30. 4. 2020

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 400 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí. Příjem žádostí začíná už 16. 9. 2019.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.