Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace na zateplení

Snižte náklady na energie ve svém podniku a zároveň zvyšte komfort svých zaměstnanců. Získejte dotaci na zateplení podnikových budov –⁠ výrobních hal, skladů i kanceláří v řádu desítek procent nákladů. Tady najdete všechny aktuálně otevřené, nebo chystané dotační programy –⁠ evropské i národní –⁠ zaměřené na zateplení, úsporu energií, snížení energetické náročnosti budov nebo využití obnovitelných zdrojů energie.

Kromě nižších výdajů na vytápění v zimě vám zateplení nebo snížení energetické náročnosti budov sníží také náklady na klimatizování prostor v létě, protože chrání budovy také v létě před horkem. Zvýšíte také spokojenost svých zaměstnanců a stanete se atraktivnějším zaměstnavatelem. A spokojenější zaměstnanci = efektivnější výroba, skladování i další procesy ve firmě.

Chcete vidět, jak to funguje v praxi? Podívejte se, jak své prostory díky dotaci proměnila firma Umikov vyrábějící návěsy.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nemovitosti a úspory energie. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.