Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na zateplení

Snižte náklady na energie ve svém podniku a zároveň zvyšte komfort svých zaměstnanců. Získejte dotaci na zateplení podnikových budov –⁠ výrobních hal, skladů i kanceláří v řádu desítek procent nákladů. Tady najdete všechny aktuálně otevřené, nebo chystané dotační programy –⁠ evropské i národní –⁠ zaměřené na zateplení, úsporu energií, snížení energetické náročnosti budov nebo využití obnovitelných zdrojů energie.

Kromě nižších výdajů na vytápění v zimě vám zateplení nebo snížení energetické náročnosti budov sníží také náklady na klimatizování prostor v létě, protože chrání budovy také v létě před horkem. Zvýšíte také spokojenost svých zaměstnanců a stanete se atraktivnějším zaměstnavatelem. A spokojenější zaměstnanci = efektivnější výroba, skladování i další procesy ve firmě.

Chcete vidět, jak to funguje v praxi? Podívejte se, jak své prostory díky programu Nemovitosti proměnila firma Umikov vyrábějící návěsy.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nemovitosti a úspory energie. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 31. 12. 2021

  Nemovitosti - Pomoc po tornádu

  Zasáhlo váš podnik tornádo nebo jeho doprovodné jevy na území České republiky dne 24. června 2021? Získejte dotaci na kompenzaci škod.

 • Připravuje se začátek v 11/2021

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Úspory energie s EPC

  Dotace až 200 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro projekty řešené pomocí metody EPC (Energy Performance Contracting).

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.