Ušetřete na energiích, mzdách a dalších nákladech díky dotacím

Získat záznam webináře

Dotace pro města a obce

Doporučíme, kam směřovat peníze, vypracujeme projekt a vyřídíme potřebnou administrativu. Vy získáte dotaci na přínosný projekt a zvelebíte svou obec.

Co kdybychom vám řekli, že jste jedno kliknutí od získání dotace na cyklostezku, kanalizaci nebo třeba novou školku pro svou obci? S námi –⁠ největší poradenskou společností pro poskytování dotací v ČR –⁠ je vaše šance vysoká. Nenechte si ujít příležitost na rozvoj vaší obce. 

Vypracujeme audit, ze kterého vyplyne, které projekty mají šanci na dotaci, vytvoříme projekt, který tuto šanci zvýší a precizně se postaráme o administrativu. Tím se šance promění téměř v jistotu. Za 14 let jsme odeslali stovky žádostí o dotace s úspěšností 98 %. 

Zařídíme i navazující výběrové řízení

Přidělením dotace to nekončí, postaráme se, aby nezbytné navazující výběrové řízení proběhlo bezchybně a pohlídáme důležité lhůty a další formality. Sami kontrolujeme veřejné zakázky pro česká ministerstva a sledujeme změny v právních předpisech, takže přesně nastavíme požadovaná kritéria. Ušetříme váš čas i peníze a vy máte přitom neustále dokonalý přehled o celém procesu. Zabývejte se v klidu běžnou agendou a vedením své obce. 

Provedeme vás celým procesem od nápadu po realizaci projektu

 Poradíme, kam zaměřit žádost o dotaci

Vytvoříme pro vaši obci dotační audit, ze kterého vyplynou návrhy na projekty, které mají smysl. Máme odborníky na IT, stavebnictví, vývoj i výzkum a další odvětví.

 Odešleme žádost a zaručíme bezchybnost

Spolehněte se, že vaše žádost a všechny náležitosti odpovídají předpisům. Nemusíte se bát kontroly a zbytečných starostí navíc kvůli chybám.

 Vytvoříme projekt s vysokou šancí na úspěch

Odborník na danou problematiku na základě zkušeností a rozhovoru s vámi vytvoří projekt podle vašich představ, který maximalizuje šanci na úspěch.      

 Pohlídáme správný průběh projektu

Pohlídáme všechny formality a lhůty po přidělení dotace včetně nejrizikovějších navazujících výběrových řízení a další administrativy.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.