Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Dotace pro města a obce

Doporučíme, kam směřovat peníze, vypracujeme projekt a vyřídíme potřebnou administrativu. Vy získáte dotaci na přínosný projekt a zvelebíte svou obec.

Co kdybychom vám řekli, že jste jedno kliknutí od získání dotace na cyklostezku, kanalizaci nebo třeba novou školku pro svou obci? S námi –⁠ největší poradenskou společností pro poskytování dotací v ČR –⁠ je vaše šance vysoká. Nenechte si ujít příležitost na rozvoj vaší obce. 

Vypracujeme audit, ze kterého vyplyne, které projekty mají šanci na dotaci, vytvoříme projekt, který tuto šanci zvýší a precizně se postaráme o administrativu. Tím se šance promění téměř v jistotu. Za 15 let jsme odeslali stovky žádostí o dotace s úspěšností 90 %. 

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S ENOVATION

 

1. BEZPLATNÁ KONZULTACE A DOTAČNÍ AUDIT

Vždy začínáme bezplatnou konzultací. Projdeme s Vámi všechny plánované obecní/městské investiční i neinvestiční záměry a navrhneme optimální pokrytí v rámci všech dostupných dotačních programů. 

2. PŘÍPRAVA A PODÁNÍ ŽÁDOSTI 

U vybraných aktivit zajistíme přípravu a podání žádosti o poskytnutí dotace, a to vždy ve špičkové kvalitě, aby byla šance na schválení dotace maximalizována.  

3. VEŘEJNÉ ZAKÁZKY A JEJICH ADMINISTRACE/AUDIT

Protože se mnoho pochybení u dotačních projektů koncentruje při realizaci veřejných zakázek, poskytujeme klientům také audit veřejných zakázek či jejich komplexní administraci. Disponujeme týmem specialistů, pro které jsou administrace či kontroly veřejných zakázek denním chlebem a za jejich správnost ručíme. Náš tým ProfiTender úspěšně administroval vysoké stovky veřejných zakázek a pro naši odbornost nás vybírají i poskytovatelé dotací, kterým pomáháme s kontrolami. Např. Pro Centrum pro regionální rozvoj kontrolujeme zadávací řízení v rámci dotačních projektů předkládaných v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP).  Pomůžeme tedy s administrací budoucích zadávacích řízení, ale umíme také zkontrolovat již ukončená výběrová řízení. 

4. REALIZACE PROJEKTU

Provedeme Vás samozřejmě také realizací samotného projektu – připravíme zprávy z realizace, žádosti o platbu či změnová řízení a také za Vás komunikujeme s poskytovatelem dotace. Zpracujeme zprávy o udržitelnosti projektu, prověříme naplnění závazných ukazatelů a vše za Vás vyřídíme v elektronickém systému. Jsme pro Vás denně na příjmu, pomůžeme řešit veškeré komplikace i obhájit projekt před kontrolami. 

 

AKTUÁLNĚ PODPOROVANÉ OBLASTI

V naší infografice se můžete podívat na aktuálně podporované oblasti. 

Pro bližší zobrazení rozklikněte obrázek.

Reference

Mezi naše klienty patří například:

Kraje:

 .

Města a obce:

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.