Bezplatný webinář: Proměňte inovace v realitu ve vašem zdravotnickém zařízení

Připojte se na webinář, který se věnuje tématům eHealth, kyberbezpečnosti a financování z dotačních programů IROP a NPO.

 • Datum konání:
  7. 3. 2023

 • Čas konání:
  14:00 - 15:00

 • Typ:
  On-line webinář

 • Cena:
  Zdarma

Ochrana a dostupnost dat pacientů je jedna z největších výzev dneška. Zdravotní dokumentace má být sdílena v elektronické podobě mezi poskytovateli péče i dostupná pacientům formou portálových řešení. Na druhé straně jsou zdravotnická zařízení častým terčem kyberútoků a hrozí zde únik citlivých osobních dat. Na tuto situaci reaguje nová evropská legislativa, která klade požadavky na ochranu údajů o pacientech a jejich dokumentaci. Jak se k tématu postavit?  

Na bezplatném webináři vám prozradíme ověřenou praxi a doporučíme dotační programy, kterými můžete tuto oblast ve vašem zdravotnickém zařízení podpořit. Speciální host Norbert Schellong (ředitel nemocnice v Havířově) se s vámi podělí o informace z realizovaných projektů v Moravskoslezském kraji a Nemocnici Havířov. Dalším přednášejícím bude Vít Lidinský z MZČR, který se bude věnovat kybernetické bezpečnosti

Buďte připraveni na budoucnost a inovujte procesy ve vašem zdravotnickém zařízení pomocí dotací. Neváhejte a zaregistrujte se hned, protože volná kapacita se rychle plní. 

 

Program: 

14:00  Úvodní slovo si vezme Alexandr Jakobe (Sales Team Leader, enovation), představení hostů a programu.

14:05

Přednášku na téma: Use cases projektů realizovaných z dotací přednese host webináře: Norbert Schellong (ředitel Havířovské nemocnice)

14:20

Jaké dotace MZČR připravuje představí Vít Lidinský (Manažer kybernetické bezpečnosti MZČR)

14:35 Prezentace enovation: Dotační možnosti pro ředitele nemocnic - Marek Vaculík (Senior Project Manager, enovation)
14:55 Otázky a diskuze

Přihlaste se na náš webinář

 

Pro zúčastnění se webináře postupujte prosím následovně:

 • Registraci proveďte pomocí formuláře uvedeného níže na této stránce. Kapacita je omezená, doporučujeme se tedy registrovat co nejdříve.

Nevyhovuje vám čas konání nebo máte otázky na naše specialisty?

Kontaktujte naše specialisty na adrese enovation@enovation.cz nebo na telefonním čísle +420 222 523 549 a domluvte si s nimi termín individuální konzultace.

Lektoři tohoto semináře

 • Ing. Alexandr Jakobe

  Ing. Alexandr Jakobe
  Team Leader

  LinkedIn
 • Mgr. Marek Vaculík Ph.D.

  Mgr. Marek Vaculík Ph.D.
  Project Team Manager

  LinkedIn