Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Chystané webináře - OPPIK první výzvy

Vyhlášení prvních výzev OPPIK, Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost přijde již na začátku dubna. Poptávku po konkrétních informacích o jednotlivých programech uspokojíme sérií webinářů.

11. 2. 2015
Dotace pro podnikatele

Vyhlášení prvních výzev OPPIK, Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost přijde již na začátku dubna. Poptávku po konkrétních informacích o jednotlivých programech uspokojíme sérií webinářů.

 

Naši garanti jednotlivých dotačních programů vám v samostatných online školeních představí konkrétní podmínky, se kterými bude muset počítat žadatel v programech AplikaceInovacePotenciálICT a sdílené službyÚspory energií a Nemovitosti.

 

Jednotlivá školení jsou zcela bezplatná, počet míst je však omezen. Prostor pro vaše otázky v průběhu webináře je samozřejmostí.

 

ikona_žárovka

   Program Inovace  

   Datum konání: bude upřesněno   

   Čas konání: 09:00 - 10:00   
                       13:00 - 14.00  

   

   registrace >>

   Program Potenciál

   registrace >>

   Program Aplikace    registrace >>
   Program
   ICT a sdílené služby   
   registrace >>
   Program Úspory energie    registrace >>  
   Program Nemovitosti    registrace >>

 

Datum konání seminářů je závislé na zveřejnění konkrétních podmínek výzev. Tento termín odhadujeme na polovinu března 2015. Registrovat se však můžete již nyní. O přesném datu konání webináře vás následně budeme informovat emailem.

 

Na webinář se můžete přihlásit kliknutím na jednotlivé termíny a následným vyplněním registračního formuláře ve spodní části stránky.

 

Registrace je bezplatná. Zaregistrujte se včas, počet míst je omezen!


 

Webinář je online školení, které se koná s lektorem v daný čas prostřednictvím online přenosu. Školení probíhá v přímém přenosu prostřednictvím Google Hangout a je pro všechny přihlášené zdarma.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.