Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace na přerod vašeho podnikání pro lepší budoucnost

Současná situace vám přináší nové výzvy. A to i ty dotační, které vám pomohou s nyní nezbytnou transformací vašeho byznysu, překonáním krize a úspěchem i v dalších zkouškách.

19. 5. 2020
Dotace pro podnikatele

Příští sedmileté období dotací z EU 2021-2027 nabírá značné zpoždění. Nejsou známy přesné termíny ani detaily jeho spuštění, natož konkrétních dotačních programů. Jedinou jistotou je zbývajících 16 miliard Kč z letos končícího dotačního období.

Získat můžete desítky milionů Kč na znovunastartování, přeorientování a raketový rozvoj vašeho podnikání. Z dotací přitom můžete hradit investice až na 3 roky dopředu a projekty začít až v příštím roce. Přehled výzev, které se pro vás letos chystají, naleznete ZDE.

V dotacích se vyznáme a pomůžeme vám je získat

Využijte možnost bezplatné nezávazné konzultace s našimi dotačními specialisty, kteří vám rádi poradí s transformací vašeho byznysu a jeho financováním. V naší čisté zasedací místnosti, na terase na čerstvém vzduchu – nebo přímo u vás ve firmě. Volejte 800 190 163 nebo pište na adresu enovation@enovation.cz a domluvte si termín.

4. června pro vás pořádáme také bezplatný webinář, na kterém vám během 90 minut přehledně představíme letošní dotační programy. Přihlásit se na něj můžete ZDE.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.