Dotace 2020: Transformujte svůj byznys pro lepší budoucnost

To chci

Aktuality: Dotace pro podnikatele

 • Až 1 milion na nákup expertního know-how pro MSP

  3. 7. 2020

  Rádi byste zahájili nebo rozvinuli své inovační aktivity? Malé a střední podniky mohou nyní získat až 1 milion Kč nebo až 85% pokrytí svých neinvestičních výdajů na nákup expertního know-how a poradenských služeb od výzkumných organizací a laboratoří.

 • Bezplatný webinář: Dotace 2020 pro zdravotnictví a farmacii

  2. 7. 2020

  Firmy působící ve farmacii a dodavatelé pro zdravotnictví mají nyní velkou příležitost využít situace a reagovat na zvyšující se poptávku. Zúčastněte se 16. července bezplatného webináře a v 60 minutách zjistěte, jak tento růst financovat z dotací.

 • Zavřeli vám hotel, penzion či jinou provozovnu?

  24. 6. 2020

  Získejte dotaci až 80 % na nájem za duben, květen a červen. Nový program COVID – NÁJEMNÉ podporuje podnikatele, kterým byl na základě mimořádných opatření proti šíření koronaviru zakázán prodej zboží a služeb v provozovnách, klesly jim zisky a tím pádem i schopnost platit nájemné.

 • Dotace na zpracování a uvádění zemědělských produktů na trh

  21. 5. 2020

  Chcete získat podporu na zpracovávání zemědělských produktů a uvádění vašich výrobků na trh? V Programu rozvoje venkova (PRV) je pro vás připraveno až 75 milionů Kč.

 • Peníze na znovunastartování cestovního ruchu

  20. 5. 2020

  Cestování po Česku zažívá boom a cestovní ruch se po nedávných obtížích nejspíš brzy stane nejrychleji rostoucím odvětvím vůbec. Máte hotel, restauraci, penzion či sportovně-rekreační zařízení? Chopte se nevídané příležitosti znásobené masivní podporou od státu.

 • Dotace na přerod vašeho podnikání pro lepší budoucnost

  19. 5. 2020

  Současná situace vám přináší nové výzvy. A to i ty dotační, které vám pomohou s nyní nezbytnou transformací vašeho byznysu, překonáním krize a úspěchem i v dalších zkouškách.