Webinář zdarma: poslední dotace z končícího období

Chci je získat

Aktuality: Dotace pro podnikatele

 • TAČR vyhlásila výsledky 4. kola soutěže ÉTA

  11. 9. 2020

  V pořadí 4. veřejná soutěž programu ÉTA Technologické agentury ČR byla zaměřena především na podporu návrhů projektů s tématem týkající se zmírňování negativních celospolečenských dopadů a využívání nových příležitostí v důsledku krize spojené s pandemií COVID-19. Jedná se zejména o oblasti sociální, vzdělávací, ekonomické, legislativní, technologické, kulturní, etické, psychologické nebo mediální. Projekty musí využívat znalosti, zkušenosti anebo data z aktuálně probíhající krize související s pandemií COVID-19.

 • TAČR vyhlásil výsledky historicky první veřejné soutěže pro Nováčky

  8. 9. 2020

  Podpořeno bude 21 návrhů projektů, což znamená 18,26% míru úspěšnosti (míra úspěšnosti je počítána k počtu návrhů projektů, které postoupily do hodnocení). Vzhledem k vysokému zájmu uchazečů byla alokace ve spolupráci s MPO navýšena na celkových 200 mil. Kč. Celkem bylo do veřejné soutěže podáno 123 návrhů projektů, 115 návrhů projektů postoupilo do hodnocení.

 • Program ÉTA (TAČR) otevřen

  7. 9. 2020

  5. výzva programu ÉTA na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací byla otevřena 3. 9. 2020.

 • 2 programy na podporu inovací ve Středočeském kraji

  26. 8. 2020

  Středočeský kraj nově vyhlásil 2 nové programy, jejichž cílem je podpořit inovační prostředí v regionu.

 • Jak získat poslední dotace v tomto roce? Webináře zdarma

  25. 8. 2020

  Na české podnikatele čeká letos na podzim posledních 12 mld. dotací z končícího dotačního období 2014 - 2020.

 • Nový program pro kulturu: získejte zpět půlku nákladů na zrušené a přesunuté akce

  17. 8. 2020

  Provozujete hudební klub, nedotované divadlo nebo například festival a museli jste kvůli koronaviru přesunout naplánované akce? Ministerstvo průmyslu a obchodu připravuje nový program, kdy můžete získat zpět polovinu výdajů.