Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Informace, které si jinde neposlechnete: online konference Eurofondy 21+

29. dubna si neplánujte žádné schůzky ani porady. Pořádáme totiž online konferenci, kde se dozvíte všechno o nových evropských dotačních programech pro roky 2021 až 2027. Z úst dotačních expertů, vládních zmocněnců i zástupců firem.

22. 3. 2021
Dotace pro podnikatele

Na konferenci nasajete všechny důležité informace o nových dotačních programech, a přitom nemusíte nikam chodit. Kvůli současným opatřením totiž konferenci uspořádáme online. Zúčastníte se z pohodlí svého kancelářského křesla. Nebo třeba z domácího gauče.

Co se dozvíte

Evropská komise už schválila rozpočet pro roky 2021 až 2027, ze kterého české podniky a instituce mohou získat až 960 miliard korun na:

  • nové technologie, 
  • digitalizaci, 
  • úsporu energie,
  • i boj s pandemií.

V plánu jsou obdoby osvědčených programů i úplně nové. Mění se však metodika, systém podávání i vyhodnocování. Vy se za 6 hodin o nástupcích nových dotačních programů i o zcela nových fondech dozvíte vše. 

  • Nový systém žádání vám představí dotační experti. 
  • Náhled do přípravy a programů vám poskytnou vládní zmocněnci. 
  • konkrétní zkušenosti s dotacemi se s vámi podělí zástupci firem.

Jak se zúčastníte

Konference se koná ve čtvrtek 29. dubna od 9:00 přibližně do 15:00. Stačí se včas zaregistrovat, zaplatit vstupné 2 499 Kč a v den akce se připojíte na odkaze, který vám s denním předstihem pošleme do e-mailu. 

Cenné know-how tak načerpáte odkudkoliv na světě, získáte odpovědi na své otázky od zkušených dotačních expertů přímo v chatu, a navíc po skončení konference dostanete k dispozici záznam. A máme pro vás i jedno překvapení, které vám konferenci zpříjemní.


Přečtěte si více informací, projděte si kompletní program konference včetně jmen přednášejících a zaregistrujte se na tomto odkazu.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.