Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Národní program REVIT půjde vstříc malým a středním podnikatelům

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo pro další programovací období plán na podporu malých a středních podniků v oblastech postižených vysokou nezaměstnaností, klesající ekonomickou aktivitou anebo v regionech postižených živelnou pohromou v podobě Národního programu REVIT.

8. 11. 2013
Dotace pro podnikatele

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo pro další programovací období plán na podporu malých a středních podniků v oblastech postižených vysokou nezaměstnaností, klesající ekonomickou aktivitou anebo v regionech postižených živelnou pohromou v podobě Národního programu REVIT. Program REVIT by tak měl pružněji reagovat na mimořádné situace a zvyšovat v postižených oblastech zaměstnanost.

Podpora v rámci programu REVIT bude realizována prostřednictvím Českomoravské záruční a rozvojové banky ve formě zvýhodněného investičního nebo provozního úvěru.

První výzva národního programu REVIT by měla být vyhlášena na přelomu roku a celkem by na ni mělo být alokováno min. 150 milionů Kč. Zájemci o dotaci budou moci čerpat podporu na zvýhodněný investiční nebo provozní úvěr.

Bližší podrobnosti k jednotlivým výzvám – parametrech dotace, termínu příjmu žádostí a uznatelných nákladech najdete na našich stránkách www.enovation.cz. V případě Vašeho zájmu o čerpání podpory z programu REVIT nás kontaktujte emailem na adresu enovation@enovation.cz anebo na bezplatné lince 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.