Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nová série webinářů startuje - vše o veřejných zakázkách pro uchazeče

Připravili jsme pro vás další sérii webinářů, která tentokrát cílí na uchazeče o veřejné zakázky a to, jak splnit všechna kritéria a být uspěšným.

4. 2. 2014
Dotace pro podnikatele

Připravili jsme pro vás další sérii bezplatných webinářů, která tentokrát cílí na uchazeče o veřejné zakázky a to, jak splnit všechna kritéria a jak se stát úspěšným uchazečem. Na webinářích se budeme zabývat jak získat veřejnou zakázku, jak lze využít subdododavatele, ale také jak se bránit proti nesprávnému postupu zadavatele veřejné zakázky.

Přehled webinářů

Jak na veřejné zakázky

  • 12.2.2014, 9:30 - 10:30
  • Chcete udělat ze státu svého zákazníka, ale neorientujete se v oblasti veřejných zakázek?

Subdodávky ve veřejných zakázkách

  • 20.2.2014, 9:30 - 10:30
  • Chcete podat nabídku do veřejné zakázky, ale nesplňujete všechny kvalifikační předpoklady nebo nemůžete sami zajistit kompletní realizaci? Můžete využít subdodavatele. Jak na to, co všechno musíte dodržet a na co si dát pozor, se dozvíte na webináři.

Jak se bránit při nesprávném postupu zadavatele

  • 25.2.2014, 9:30 - 10:30
  • Máte-li jako uchazeč o veřejnou zakázku podezření, že podmínky nejsou nastaveny férově nebo že zadavatel postupoval nestandardním způsobem, braňte se. Ukážeme vám, jaké máte možnosti a jak jich naplno využít.

Zaregistrujte se včas, počet míst je omezen!


Webinář je online školení, které se koná s lektorem v daný čas prostřednictvím online přenosu. Školení probíhá v přímém přenosu prostřednictvím Google Hangout a je pro všechny přihlášené zdarma.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.