Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

OPŽP pro firmy - pravý čas začít s přípravou

Vyhlášení prvních výzev v novém dotačním období se zdá ještě daleko, pro společnosti, které by rády čerpaly dotaci z Operačního programu Životní prostředí je však již teď ten správný čas k akci.

24. 9. 2014
Dotace pro podnikatele

Vyhlášení prvních výzev v novém dotačním období se zdá ještě daleko, pro společnosti, které by rády čerpaly dotaci z Operačního programu Životní prostředí je však již teď ten správný čas k akci.

 

Specifické programy v rámci OPŽP ukládají firmám podmínku doložit k žádosti o dotaci mnoho doplňující dokumentace. Ta si však žádá několika měsíční přípravu. Pokud by s jejím zpracováním podnik začal až po vyhlášení konkrétní výzvy, mohlo by se stát, že nestihne vše připravit do stanoveného termínu.

 

Proto naši specialisté na OP Životní prostředí připravili výběr odvětví, která mají šanci čerpat dotaci v rámci OPŽP. Formou přehledné infografiky je zachycen celý proces, který v daném odvětví předchází vlastnímu podání žádosti o dotaci.

 

Více informací naleznete na následujících odkazech:

 

Pokud máte zájem o konzultaci vašeho investičního záměru v OP Životní prostředí s našimi specialisty, neváhejte a kontaktujte nás emailem na enovation@enovation.cz nebo telefonicky na čísle 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.