Zajistěte si své místo na konzultačních dnech OPTAK Tour 2022

Přihlásit se na OPTAK Tour 2022

Praha podporuje inovační projekty. Získat můžete až 200 tisíc korun.

Od 28.května můžete získat formou voucheru až 200 tisíc korun na inovační projekt, který se bude realizovat na území hlavního města.

29. 5. 2013
Dotace pro podnikatele

Od 28.května můžete získat formou voucheru až 200 tisíc korun na inovační projekt, který se bude realizovat na území hlavního města.

Hlavní město Praha vyčlenilo ze svého rozpočtu v rámci podpory inovativních nápadů a projektu „Inovační vouchery v Praze“ 10 miliónů korun. Přihlásit se mohou všechny podniky bez omezení nebo odvětvového zaměření, které mají inovativní nápad na technologie a služby. Principem je využití voucheru na pokrytí daných typů znalostí – jedná se například o vývoj produktu, procesu, služby, testování a měření nebo na analýzu použitelnosti materiálu anebo i na design produktu a další.

Pro každého žadatele je vyčleněno maximálně 200 tisíc korun. A jednou z podmínek je to, že žadatel pokryje v rámci tohoto projektu minimálně 25 procent daných nákladů. Zájemci o inovativní projekt se mohou přihlásit do 15. července 2013. Výsledky budou vyhlášeny v průběhu září a realizace projektu by měla proběhnout v období září 2013 – červen 2014.

Více informací o projektu "Inovační vouchery v Praze" najdete na webových stránkách www.akcelerace-praha.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.