Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Spouštíme dotační institut. Staňte se specialistou na dotace

Po měsících příprav konečně startuje enovation dotační institut – soubor několika kurzů, do kterých jsme vložili 15 let zkušeností z více než 1 400 dotačních projektů. Osvojte si a naučte se celý proces žádosti o dotaci a hlavně se naučíte nad projekty správně přemýšlet.

27. 4. 2022
Dotace pro podnikatele

Staňte se specialistou na dotace

Samostatné kurzy se zaměřují na konkrétní fáze dotačního procesu. Školení je vhodné, pokud o dotacích teprve uvažujete, ale velkou přidanou hodnotu v něm najdete i v případě, že už máte nějakou žádost za sebou. Rozdělili jsme je totiž na kurzy pro začátečníky a pokročilé.

Přejít na seznam kurzů

Vyberte si konkrétní zaměření nebo získejte ucelené know-how


Kurzy jsme rozdělili do 4 kategorií:

  • příprava žádosti od záměru do podání,
  • administrace projektu,
  • veřejné zakázky,
  • a kompletní kurz.

Ve všech kategoriích najdete kurzy rozdělené podle náročnosti. Záleží jen na vás, jestli potřebujete jen základní informace, chcete se stát všestranným expertem na celý dotační proces nebo se v práci zaměřujete na konkrétní fázi a chcete jít víc do hloubky a získat cenné rady z praxe.

Kurzem vás provedou experti z enovation, pro které jsou dotace každodenní prací i celoživotní vášní. Protože mají zkušenosti z pozice žadatele i poskytovatele, vědí, co pro svou práci potřebujete a nezahltí vás zbytečnou teorií. Naopak se zaměří na praktická cvičení, díky kterým budete v praxi přesně vědět, co a kdy dělat.

Vybraný kurz doporučujeme registrovat s předstihem, protože počet míst je omezený. Všechny kurzy najdete tady přehledně rozdělené podle náročnosti i délky trvání. 

Přejít na seznam kurzů
 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.