Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Kybernetická bezpečnost: evropské dotace jako klíč k ochraně zdravotnictví a veřejných institucí

Tento týden došlo k vyhlášení dlouho očekávaného dotačního programu z Národního plánu obnovy na podporu kybernetické bezpečnosti pro veřejné instituce a zdravotnický sektor.

15. 11. 2023
Dotace pro zdravotnictví
V posledních letech se ve světě obrací pozornost k digitalizaci a inovacím. Rostoucí tlak na digitální transformaci ve společnosti přináší řadu výhod, ale i rizik. Ta souvisí se stále narůstajícími kybernetickými hrozbami.
Narůstající promyšlené kybernetické útoky vyžadují, aby veřejné instituce implementovaly účinná a komplexní opatření na ochranu dat, vzdělávaly zaměstnance a zvyšovaly odolnost vůči hrozbám.
 

Pro veřejný sektor a zdravotnická zařízení byl tento týden vyhlášen dotační program Kyberbezpečnost. Ten nabídne dotaci na podporu kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů včetně jejich infrastruktur.

Parametry programu Kybernetická bezpečnost 

  • Pro koho je dotace určena: kraje, obce, státní organizace, poskytovatele zdravotnické péče,
  • na co půjde dotaci čerpat: audit kybernetické bezpečnostipenetrační testy a zavedení systému řízení bezpečnostních hrozeb, tak výdaje směrované do HW a SW vybavení,
  • příjem žádostí: 15. 11. 2023 - 30. 4. 2024.

Více informací o programu

 

Zjistěte vše o aktuálních hrozbách a způsobech kybernetického zabezpečení

Stali jsme se partnery virtuální konference Kyberbezpečnost pro zdravotnictví II, na které se dozvíte více o digitální bezpečnost a plánovaných dotačních programech pro lékařská zařízení pohledem předních odborníků.

Registrujte se 

 

Svěřte svůj projekt do rukou expertům

Rádi byste svůj projekt konzultovali s odborníky a zajistili si tak jeho bezchybnost? Naši dotační specialisté jsou tu pro vás, neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktujte nás na enovation@enovation.cz nebo nám zavolejte na 222 523 549 a domluvíme se na termínu úvodní konzultace.

 

 

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.