Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Společnost enovation nově členem Komory daňových poradců

V návaznosti na rozšíření portfolia našich služeb o poradenství v oblasti daňových odpočtů na výzkum a vývoj jsme se 18. září stali členem Komory daňových poradců České republiky.

31. 10. 2017
Dotace z OPPIK
Komora daňových poradců

V návaznosti na rozšíření portfolia našich služeb o poradenství v oblasti daňových odpočtů na výzkum a vývoj jsme se 18. září stali členem Komory daňových poradců České republiky. Díky tomu jsme nyní schopni zajistit komplexní expertní řešení všech vašich projektů z oblasti výzkumu a vývoje.
 

Každý z nich je totiž podroben nejen technické kontrole expertem v daném oboru podnikání, ale zároveň jej hodnotí i kvalifikovaný daňový poradce z řad našich specialistů. Daňový základ si mohou snížit všechny podniky, které realizují vlastní výzkum a vývoj, a to o náklady související s těmito aktivitami. Kvalitní příprava a jedinečné daňové know-how je prvním krokem k úspěšnému schválení vašeho záměru.

Stručně o Komoře daňových poradců

Komora daňových poradců je instituce, která si klade za cíl garanci vysoké profesní úrovně daňového poradenství v České republice. Současně také usiluje o stabilní a srozumitelné daňové prostředí, chrání a prosazuje zájmy daňových poradců. V současnosti komora sdružuje přes 4700 daňových poradců a od roku 2002 se podílela na téměř 260 zásazích do daňové legislativy.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.